Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért teszi ezt a pasi, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a pasi, nem akar “tanulni”?

Figyelt kérdés

Elég friss a kapcsolatom egy pasival, aki úgy vettem észre, hogy szereti az orált adni, de nem jól csinálja, a maga módján akarja, beletemeti szinte az arcát, vagy beszívja az egészet, hiába mutatom, hogyan szeretném, nem hallja, ugyanúgy folytatja, kicsit jól is csinálja, de csak pár szekundumot, utána megint ugyanúgy.

Arra gondoltam, hogy neki így jó, vagy lehet nem érti mit kell tennie mégsem.

Mondjuk en tudok élvezni hüvelyben is, nem akkora ügy, de nem értem miert csinálja rosszul, ha irányítom is.

Utana kérdi 2 percenként élveztél?

Mikor még élvezetnek semmi jelét nem adtam. Mint aki sose látott női orgazmust.

Pedig házas is volt es 44 éves.

Az az érzésem, hogy a felesege lezavarta vele es ezért maradt ennyire tapasztalatlan


aug. 25. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem sokat nyalt ezelőtt. Most meg rájött, hogy bejön neki, de csak úgy, ahogy ő csinálja. Valami stikli lehet a fószernál fejben, ha meg sem hallja, amit mondasz neki, nem véletlen volt szingli 44 évesen.
aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán szellemifogyatékos.
aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan ilyen buta , primitív emberrel hogy lehet leàllni? Szégyen...
aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Ez téged is minősit az ilyen szànalom.
aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az kizáró ok lenne, hogyha mondom mit szeretnék és nem teszi úgy. A szex a kölcsönös örömszerzésről szól, ha kér valamit a másik, akkor azt illik megfontolni, különösen ha az ő kényeztetéséről van szó. Az hogy megkérdezi, hogy elmentél-e szerintem egyrészt siettető és idegesítő.


Összességében annyit tudok mondani, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy aki az ágyban nem odaadó és figyelmes az életben sem az.

aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem akar. Ez neked még kérdés?!


Világos hogy nem a partnerének, hanem szexualis eszköznek tekint. Esetlen egy tulok. De az ilyennek is el kell fogynia, szóval használd egészséggel 🤭

aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
#4 igazad van. Aki ilyen selejttel leáll az ne számítson jobbra...
aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Úgy érzem üresedés van. :)) Szólja ha kidobtad.
aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne nyalasd, helyette szopd le bő nyállal!
aug. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!