Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek csak dugni akar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak dugni akar a pasi s ha igen miért nem teszi meg?

Figyelt kérdés

Lényeg, barátok vagyunk egy éve. Sokszor mondja,hogy nagyon hasonlítunk s összeillünk. Sokat segítünk egymásnak és szivatjuk is egymást, de egy ideje rámenősebb, 1x megujjazott utána az indoka az volt, mert megakart lepni.


Ez megtörtént valami viccből adódoan s mivel nem oráloztam, rávett próbáljam ki, bár nem akartam, miatta tettem meg mert bejön. Utána, mikor majdnem aludtam 3 ujjal próbált felnyúlni, fájt, meglepődtem elkezdi akkor hagyjuk, s látom levette az ujjairól az óvszert, csak elakarta hitetni, hogy a farka. Utána utaltam rá, hogy csalódás, hogy abbahagyja.


Este mikor együtt aludtunk(előzöleg átölelve aludtunk ), most hátat fordítva aludt tőlem. Reggel kedves volt,de kicsit ignoránsabb. Feltűnöen szemét voltam vele és kb leszartam, hogy vegye észre magát, de nem kapcsolt. Mondtam neki, hogy egy pár hónapig ne találkozzunk, utána meglássuk ha tudunk barátok maradni.

Elkezdi jó, akk holnap hívlak. Nem vesz komolyan mert azt mondtam nem dugnék vele de 2x lett volna esélye?

Nem veszi észre, h nekem bejön nem csak dugni akarok? Ha csak megdugni akarna, miért nem dugott meg ha 2 esélye is volt?

Miért mond/tesz olyan dolgokat mintha szeretne( vesz nekem kaját, segít stb) és mondta nagyon szeret velem lenni, ha nem akar többet tőlem? Olyan vicceket mond pl: gyere hozzám feleségül, sokat mondja szép vagyok sokat hív ki 2be. Mik ezek a játékok h megujjaz, orálozok neki ő nem viszonozza, nem is dugunk de nem is hozta fel a témát,mintha mi sem történt volna? Miért lett másabb mitől,sértődhetett meg? Azóta eltelt 2 nap és nem írt, pedig mindig szokott.


2023. jún. 9. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Durva mennyire el van b+va ez a generáció.
2023. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
30%
Én is csak dugni akarok. Legyen már egy nő, aki sajnálatból a puncijába illeszti a farkam végét.
2023. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem kisfiúval kellene kezdeni.
2023. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

1: Nekem is ez jutott eszembe. Ha annyire szenvednek egymástól akkor mit foglalkoznak egymással ? Egy kapcsolat normálisan úgy indul, hogy két ember szimpatikus, érdeklődnek egymás iránt és lassan megismerik, megszeretik egymást. Nem pedig úgy, hogy: "ha akarsz akkor ujjazál meg, de ha nem érdekel akkor leszarom" modón.

Örület mintha autisták lennének, vagy valami hasonló az alapvető érzelmeket, és szociális képeséget bénító állapotban.

2023. jún. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es, tökéletesen leírtad. Én is így akartam fogalmazni, de tudod,már nem veszem a fáradtságot hozzá. Túl sok az életképtelen, és mindenhová ezt lwírni netto fáradtság. De kőszi, hogy te hosszabban is taglaltad.

1-es voltam ✌🏻

2023. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kellene rögtön sz.pni. Ugyan miért akarna utána még d.gni is. Ő elélvezett úgy hogy semmit nem kellett tennie érte.
2023. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Elb@szott egy világ.
2023. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!