Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes szex babát venni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szex babát venni, ha egyedül szeretném gyakorlni a szexet? Kifejtem a miértet a leírásban.

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. Most van az első barátnőm. Borzalmasan esetlen vagyok az ágyban. Az előjáték, ujjazás.. már megy. Konkrét csípőmozgás, ilyesmi.

A barátnőm nagyon megértő, de én mindig felhúzom magam hogy ügyetlen vagyok. Aztán már azért sem tudok teljesíteni mert felhúztam magam.

Szélsőségesen nem vagyok cooperatív alkat. Ezen sajnos nem tudok változtatni, higyjétek el már próbáltam más élethelyzetekben is. A házifeladatomat sem tudtam soha megcsinálni ha valaki segít, bár ez lehet nem a legjobb példa. Nyilván az önkielégíteni is egyedül tanultam meg..

Tudom hogy furán hangzik, de tényleg szeretnék egyedül fejlődni. Akkor is ha a szex közismerten egy páros műfaj. Nagyon könnyen feszült leszek, ha más előtt vagyok ügyetlen valamiben. Akármennyire is támogató az illető.

Meg tudom venni a babát. Nyári munkákból van némi pénzem. Szerencsére a szüleim még nagyrészt eltartanak. Szóval a szükségleteim megvannak. Persze ez nekem nagy pénz. Kicsit tartok tőle hogy egyáltalán nem olyan mint egy valódi nő és csak kidobtam a pénzt az ablakon.

Prosti, ilyesmi szóba sem jöhet. Nem fogom a lánynak mondani a szexbabát, de lassan 10 éve ismer. Ha kiderül, szerintem nem fog ledöbbenni. Tudja hogy kicsit kattos vagyok. Meg látja hogy zavar hogy nem vagyok ügyes. Olyasmit viszont nem csinálok, ami ha kiderül azzal megbántanám. Ez inkább csak kellemetlen, nem fárasztom vele.

Nem felfújhatóra gondoltam, hanem rendes plasztikra. Ilyesmire: [link]

Ez persze csak egy példa, nagy a választék. Egyelőre azon gondolkodom, hogy van-e értelme az ilyesminek. Utána elmerülök a részletekben.



aug. 25. 11:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Elso barino

Turelmes var rad

Mi a fenet parazol? Senki nem szuletik szexbravurral azt tanulni kell es a legjobb ha a baratnoddel tanulod nem valami muanyag izevel...

aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, majd belejöttök a dolgokba.
aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

De hát ez nem szexbaba, hanem maszturbátor. Azt hittem, olyan tetőtől talpig típusút akarsz venni. Na mindegy.


Ha nem tudod kezelni a kudarc miatti dühöd, indulatod, és kerülhetsz ilyen helyzetbe a barátnőddel is, akkor inkább gyakorolj egy ilyen maszturbátoron, mert ha nem megy az indulatkezelés, akkor nem zárható ki, hogy egyszer a barátnőddel is olyat teszel egy kudarc esetén, akár szóban, akár tettekben, amit később bánni fogsz.


De amíg nem tudod kontrollálni a dühöd, inkább ne is csajozz...

aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ezt nehéz elmagyarázni. Ilyen alkat vagyok. Ha van lehetőség valamit egyedül megoldani, vagy legalább fejlődni akkor azt válaszom. Racionálisan el lehet mondani, de ez nagyon mélyen és erősen bennem van. + Tényleg nagyon rossz vagyok. Neki meg nem én vagyok az első.

Rendes hogy ezt így elmondod, de nem tudok megváltozni. Ilyen vagyok.

aug. 25. 11:29
 5/30 A kérdező kommentje:
Ui. az előbbei azt 1-esnek ment, most láttam hogy más is írt.
aug. 25. 11:30
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Csak eltorzítja a személyiséged. Pont a lényegi részt nem tudod "gyakorolni". Azt hogy aki veled van az egy érző ember, frusztrációkkal, gondolatokkal, preferenciákkal és egyéni genetikai adottságokkal



Hetero férfi

aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jó ötlet.

Ott az igazi csaj, aki türelmes.

A szexbaba sosem lesz olyan, mint az igazi.

Nem bowlingozni akarsz megtanulni, hogy veszel egy pályát és otthon gyakorolsz bakker! -.-

Legyen már eszed, inkább használd ki, hogy ennyire jófej csajod van!

Bár nekem lenne! :(

aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
3: Szerencsére nem az a helyzet amit felvázoltál. Értem miért ez jött le. Magamba fordulok, már nem is vagyok kanos, rágódom. Nem indulatos leszek, inkább befordulok.
aug. 25. 11:32
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Átgondolom, lehet igazatok van. Bár tapasztalatok úgy látom nem nagyon vannak. Majd lehet keresek valahol az értékeléseket.
aug. 25. 11:34
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha hagynád irányítani a csajt? Ha neki nem te vagy az első, és türelmes veled, hagyhatnád, hogy irányítson.
aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!