Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akad ki sok férfi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki sok férfi ha szexin öltözök ?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet elfogadni azt hogy én úgy érzem jól magam ha megmutatok valamit magamból? Nekem ez ad magabiztosságot, miért kell egyből kritizálni ez miatt ? Meg miért neveznek azonnal beképzelt ringyónak ha kicsit jobban kiöltözök ?

Tisztelet a kivételnek persze



aug. 23. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A nőt elsősorban kisugárzása teszi szexivé, nem az öltözködése. Ha valakinek ez megvan a ruha, amit visel még jobban kidomborítja a "szexiségét". Ha nincs meg, akkor le fogják kúrvázni.
aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudják úgysem kaphatnak meg
aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Hol élsz te? Miféle elfajzott férfinép az ilyen? Én örülök ha egy nő megmutatja azt amivel a jó Isten megáldotta :D Ne foglalkozz vele, dobd ki amid van, ami szép, azt meg kell mutatni
aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-as azért mert szeretek ilyen módon öltözni, nem azért amit mondtál.
aug. 23. 21:14
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Legyen az ő bajuk ha kiakadnak.. én imádom ha egy nő ilyen.

Bár ez erősen függ attól hogy hogy néz ki a nő, láttam olyat is aki próbált így öltözni de amúgy egy krumpli volt. az nyilván kiakasztó.. Te melyik vagy? a dögös, vagy a rém? :D :D

aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy szeretsz így öltözni, és normális esetben és szinte túlnyomó többségben mi férfiak imádjuk is ezt a nőkben! Aki mást mond az prűd, képmutató, savanyú ember.
aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha a barátnőm szexin öltözködik és ahogy észrevettem még egy férfi sem fejezte ki nemtetszését emiatt.
aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is omádom ha egy nő szexin öltözik!
aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem bármit felvehetsz, ha tetszik megnézlek, ha nem, akkor meg nem. Azt vezsel fel, amit akarsz, nem az én dolgom. Más véleménye pedig nem a te dolgod, hagyd rájuk.
aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Párkapcsolatban én sem engedném, hogy kirakd bármid, ellenkező esetben meg nem érdekel.


Igazából az a baj azzal, ha mutatsz magadból, hogy kirakod magad a húspiacra, ergo oda sorolod magad, ahova nem akarod.


De ez egy ilyen világ.

aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!