Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexualitás miatt van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualitás miatt van elkülönítve a férfi és női öltözők, tusolok?

Figyelt kérdés
Ti mit gondolok ezzel a témával kapcsolatban? Mi miatt alakult ki?

#szexualitás #nemek #nemi erőszak #Nemi elkülönítés
2021. júl. 14. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Első sorban talán a megszokás, hisz régebb még ennyire se volt illendő a magamutogatás.

Másod sorban úgy vélem igen. Még a mai napig is érvelnek úgy felnőtt férfiak, hogy azért erőszakoltak meg nőket, mert kilátszott a combja. Ez esetben mit várunk egy olyan helyzetnél, ahol teljesen, minden kilógna?

2021. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Alapvetően intim testrészek látszódnak ki ilyenkor és úgy illik, hogy biztosítsanak külön helyet a hölgyeknek. Szerintem ez teljesen rendben is van, mert a legtöbben egyébként is elég szégyenlősek szerintem. Én mondjuk lazán használnék egy koedukált öltözőt, de a legtöbb nő zavarban lenne, illetlennek tartaná stb Az ő érdekükben kell szeparálni a nemeket, mert én még mindig tudok öltözni a női öltözőben, a többiek meg nem tudnának a koedukáltban.

Mellesleg ahogy írták is előttem, nem okozna ez akkora nehézségeket, ha nem az lenne a felállás, hogy a pasik illetlenül bámulnának közben. Mert a nyakamat rá, hogy a nőket bámulná a sok szerencsétlen. Ha tudnának normálisan viselkedni és nem is érdekelne senkit a másik testének látványa, nem lenne szenzáció, akkor működőképesebb lehetne a dolog. De simán kinézem a mostani társadalomból, hogy zaklatás meg erőszakoskodás lenne az ilyen öltözőkben..

N

2021. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
#2 Azért tegyük hozzá, hogy ha minden koedukált lenne, akkor nem ilyen lenne a társadalom. Mivel hétköznapinak számítana az, amiről most sok kis szűz, meg szerencsétlen álmodozik csak. Nem menne csoda számba meztelen nőt látni.
2021. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Én nem érezném magam biztonságban egy koedukált öltözőben. Mármint biztos vannak erőszakos leszbikus nők is, de azért az erőszakos heteró férfi gyakoribb.

N

2021. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, azért van elkülönítve, mert bárki szabadon szexuális viselkedést mutathat a másik akarata nélkül. Nyilván lennének akik tiszteletben tartanák és elfogadnák a másik nemet, de nem mindenki ilyen felfogású, hogy elfogadja a testét.

Bár felmerül bennem a kérdés: a melegeknél és a leszbikusoknál ez hogy működik? Ők mit éreznek ilyenkor?

2021. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eltem Svedorszagban. Akit erdekel irhatok 1-2 erdekes, vicces helyzetet (nem szexualisat) hogy milyen fura volt elsore, hogy ott full egyenrangusag van es minden koedukalt :D :)


29F

2021. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes utánanézni a fürdőzés történetének. A 19. század közepéig a közfürdőket az egyszerű köznép látogatta gyakorlatilag koedukáltan. Az urak (arisztokraták) egyáltalán nem vegyültek, az uradalmakból ki sem mozdultak szabadidejükben.

Aztán elkezdett szélesedni a jómódú polgári réteg és hát természetesen az urak szokásait utánozták. Nekik viszont nem voltak nagy birtokaik, városokban éltek így kénytelenek voltak osztozni a fürdőkön és az akkoriban terjedő kiépített szabadstrandokon. Hogy mégis legyen valami ami megkülönböztetni őket, fizikailag elválasztja az egyszeri pucér emberektől, megjelent a fürdőruha, illetve a szeparáció. Egy jómódú számára nagyon rangon aluli lett volna hiányos öltözékben mutatkozni közember előtt.

Szóval ezek a polgári szokások élnek a mai napig. Az egyszeri ember kultúrája kikopott.


A vallásosság itt annyira nem játszik szerepet, a biblia is tesz a meztelenségre utalást.

2021. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge lányként nem szívesen öltöznèk fiúk között, volt már rossz tapasztalatom...
2021. júl. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!