Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mi legyen? F24

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen? F24

Figyelt kérdés
Van egy 54 éves nő akivel már beszélek egy ideje és azt mondta hogy szívesen lefeküdne velem viszont annyira döntésképtelen vagyok, hogy nem tudom mi legyen. Azb eszem azt mondja ne tegyen, a vágyam meg azt hogy feküdjek le vele. Adjam oda neki a szüzességemet vagy inkább annak akivel majd együtt leszek?

2021. júl. 10. 06:31
 1/10 Oldfire ***** válasza:
83%
Most dicsekszel vagy panaszkodsz? Biztos nagy élmény lenne. Mázlista.
2021. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A jövendőbelid jobban jár, ha ez a hölgy bevezet a szex világába, és megmutat ezt-azt, minthogy tartogatod neki a szüzességed, aztán pedig csak maszatolsz, meg szerencsétlenkedsz.
2021. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen el kell, hogy gondolkodj, akkor ne eroltesd. En biztosan belemennek a helyedben.
2021. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonymousreview60 ***** válasza:
82%

1. Ha 24F létedre szűz vagy, akkor pont itt az ideje annak, hogy elveszítsd a szüzességedet. Ha ez 1-2 éven belül nem történik meg, akkor nem csak későn érő vagy, de problémás is, és akkor, ha jót akarsz magadnak, pszichológushoz fordulsz. Nekem 38 évesen sikerült elveszíteni, tudom, miről beszélek.

2. Ha csak későn érő típus vagy, akkor pont jó lesz egy jó karban lévő 54 éves nő, mert ő már látott sok mindent, nem lepődik meg szinte semmin. Ha későn érő vagy, akkor ez a szex(ek) pont alkamasak arra, hogy átlendítsenek téged, és meghozzák az érdeklődést a szexre.

3. Ha kb. rendben vagy és csak egy lökés kellett, akkor nem leszel szerelmes ebbe a nőbe. Kedves leszel vele, szexeltek, majd a dolognak valahogyan vége lesz. Legvalószínűbben úgy, hogy te találkozgatsz majd valakivel.

Onnan tudhatod, hogy bajok vannak a fejedben, hogy az első szex(kapcsolat) varázsát szerelemnek stb. hiszed.

Ez a nő egy fiatal csődört akar. (Egészségére!) Ha egy csepp esze van, akkor nem akar "szerelmet", és ha meglátja azt rajtad, ő dob ki téged.

4. Gumi sem kell, mert a nő már majdnem tuti nem menstruál.


Ja, és egy barom vagy, ha nem használod ki a lehetőséget. Tart, ameddig tart. Remélhetőleg szétmegy az ágy alattatok.

2021. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Adjál nekiiii!!! :D


28F

2021. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 laszlo racz ***** válasza:
100%
ha jol nezki akor dugdmeg rendesen es enyi.
2021. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés, mit akar tőled ez a nő? A végén még rád telepszik, és nem tudsz megszabadulni tőle.
2021. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is későn vesztettem el egy nálam idősebb nővel akkor voltam 22 ő pedig 51, nem volt szerelem csak szex, ameddig tartott jó volt aztán lett egy nálam kicsi fiatalabb barátnőm akibe szerelmes voltam ezért véget ért a dolog. Semmi rossz nem volt ebben szerintem, a szüzesség csak addig nagy dolog amíg nem vagy túl az első alkalmon.
2021. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonymousreview60 ***** válasza:

Idevágó olvasnivaló: Stephen Vizinczey - Érett ​asszonyok dicsérete

[link]

Film is lett belőle: [link]

2021. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.

(Boccaccio)

2021. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!