Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért mennek örömlányhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért mennek örömlányhoz?

Figyelt kérdés
aug. 23. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Mert kanosak, s nincs nő, akivel csinálhatnák… ismerkedésen keresztül hosszabb idő, mire oda jutnak, hol ott kanosan minél gyorsabban kell nekik a lyuk.


Én mondjuk sose élnék ilyen megoldással, inkább ismerkedem.

aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű, gyors, változatos, és biztos szex a vége, nem kell a randizással szarakodni. Vagy van valami, amit ki akar próbálni, de az asszony nem hajlandó rá. Sokféle oka lehet.
aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem mindenki viseli el hosszú távon, hogy az ismerkedési próbálkozásai üres pénztárcával és teli zacsival zárulnak.
aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert dugni jo és ez is egy megoldás. Ráadásul becsületesebb is mint némi energiabefektetéssel átverni a nöt.
aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as Teljesen logikus
aug. 23. 11:49
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Mert a szexuális szolgáltatást meg is lehet venni.

Az, hogy ki miért hajlandó ezért több tízezret kifizetni, sok oka van.

Otthon semmi, vagy nincs senkije, esetleg extrém dolgokat akar megélni, stb.

aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 BohócKolbász ***** válasza:
64%
Van akinek önbizalomhiánya van, és nem mer ismerkedni. Olyan életet él hogy nincs ideje barátokkal, párral időt tölteni. Netán eleve olyan szexuális fétisei vannak amikre vajmi kevés nő nyitott a valóságban.
aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os


"több tízezret kifizetni"


Dehát minek fizetnek amikor ingyen punci is van?

aug. 23. 12:14
 9/19 BohócKolbász ***** válasza:
91%

Az a helyzet Kérdező, hogy az ingyen sincs csettintésre. Meg kell ismerkedni a nővel, beszélgetni kell vele. És még akkor sem biztos hogy a férfi elég szimpatikus neki hogy szexeljen vele. Sajnos valóság nem olyan szép mint ahogyan a nők látják ebben az esetben. Nekik könnyű dolguk van, hiszen könnyen találnak bárhol partnert. De a férfiak nem tudnak csak úgy a való életben teljes sikerrel ismerkedni. Manapság élőben nagyon zárkózottak lettek a nők, szemellenzőt viselnek, és még egy mosolyra sem futja tőlük olykor. Persze egy idegen nyilván nehezen vált ki szimpátiát a semmiből pár perc beszélgetés után.

De én pl. nehezen képzelem el hogy egy férfi a Tescoban, Lidl-ben ismeri meg a partnerét, vagy a buszon.

aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ingyen punci nincs.
aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!