Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is sokkal könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal könnyebb dolguk van a nőknek szex közben?

Figyelt kérdés
A nőknek nem kell a pénisz méretük miatt aggódniuk, mert nincs nekik. Szerintem ez már önmagában hatalmas előny, és megkönnyebbülés nekik szex közben.

aug. 23. 07:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mi a testalkatunk miatt, a mellméretünk miatt, a mellbimbónk kinézete miatt és a puncink kinézete miatt aggódunk. Illetve azon, hogy ne legyünk túl nedvesek, de ne legyünk túl szárazak, hogy ne essünk teherbe, és még sorolhatnám. Igen, szerintem is sokkal könnyebb nekünk.
aug. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Ja értem. Szóval te is egy méret komplexusos vagy és tulajdonképpen csak erről szól a kérdés...
aug. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%
Igen. A nőktől semmit nem várnak el a szexben, míg a férfinek legyen nagy farka, bírja sokáig, nyaljon jól, parancsra álljon fel neki, bírjon egyszerre 5 menetet.
aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

#1

ha egy lánnyal - aki egyébként nagyon tetszik is - lefekszem, akkor előtte már azért láttam a testalkatát és mellméretét ruhán keresztül is, és garantálom, hogy a leggyönyörűbbnek fogom találni a cicijét és a punciját is

aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
A farokméretük miatt is csak az éretlen kisfiúk aggódnak.
aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

#3

Na hol van az a nő?

aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
#3 Hol van az a nő akinek ez kell?
aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
#7 A monitorod/telefonod előtt pl.
aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%
Az tény hogy a nőknek több elvárása van mint a férfiaknak de ez nem rosszból, egyszerűen másképp nem élveznék.
aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

#8 Bocs de nem nő vagyok

Nem esett le🤔

aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!