Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13cm-es farokkal inkább nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13cm-es farokkal inkább nő vagyok mint férfi?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy csak egy megnagyobbodott csiklóm van.
aug. 22. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Lehetsz férfi

Passzív szerepre fiúval úgyse számít a méreted

Egy normális aktív betanít

aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Igazából nem értem. Teljesen nem értem. Az egy dolog hogy hülye vagy és nem figyeltél biológiaórán, de az egy másik hogy veszed a fáradtságot és ezt kiirod ide. Remelem lesz majd egy férfi az életedben, aki majd jól megdugja a nagy ,,csiklódat”.
aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Beutaló a Shemale klubba 👋
aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A nők vélekednek így, ezt csak tőlük vettem át. Inkább viccelődök rajta mint szomorkodok. Olyan foglalkozásokat csinálok ami jobb mint a szex. Ha 18+ a jó méret akkor az. Nagyméretűek játszótere a szex.
aug. 22. 17:22
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
🤦‍♂️
aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor akadj ki. Csak akkor magyarázd is meg hogy szerinted miért nincs így.
aug. 22. 17:26
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Egy gyíkfasz senki vagy, vágd le azt a 13 centit is és varrass csöcsöket magadra 😆
aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Kukis nő 🤣
aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Még nő sem vagy ezzel!
aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen mentalitással szimplán ostoba.


Tanuld meg használni, s azt is fogadd el, hogy egy ujjal is ki lehet elégíteni a nőt... Nah ezen gondolkodj... Ne azon hogy hány centi...

Más faszi meg összetenné a két kezét, ha ekkora lenne.


Pl állva 4cm volt egyik exem.

Tönkre is ment a kapcsolatunk... Nem a farka miatt, hanem az, ahogy az agya mindig a saját méretére kattant, minden arról szólt, depi és off.


Ne depizz te is baszki... Ezzel cseszitek el magatokat és alakuló kapcsolataitokat...

aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!