Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most jöttem haza 4 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem haza 4 napos wellness után.Nagy strand van ott és rengeteg ember .A hölgyeket figyeltem és észrevettem hogy alul meghagyták a fanszőrzetük.Ez jól láttam vagy csak képzelődtem?

Figyelt kérdés
Én csak arra tudok be indulni ha nem csupasz ott.Nem a comb közepe még kilógra gond :)

aug. 21. 20:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Barbár vikingek,akiknek olyan erős a szőrük,hogy bozótvágó kell hozzá.Hány évesek voltak?
aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Á szóval emiatt bámultál úgy!
aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem vehetted észre :)Napszemüveg és elbújva női öltöző 😂
aug. 21. 21:30
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Fúj te perverz kukkoló.
aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

13# tudtad,hogy ezt büntetik?


Mondjuk,ha egy ilyet észrevennék a rendőrségre már nem jutnál el az tuti,mert a szart is kiverném belőled.

aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Vicceltem 😎szabad hely közel a nagymedencéhez volt.Pont szembe ahol ki-be mennek plusz előttem a hármas kinti zuhanyzó.Rögtön mellettem egy úszó mellény kölcsönző a kicsiknek medence ugrálóba. Szóval ha nem akartam is láttam vizes átlátszó dolgokat .
aug. 21. 21:41
 17/22 anonim ***** válasza:

" Nem a comb közepe még kilógra gond : "

EZ mit jelent?

aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Legyen gondozva a bozontos már nekem is sok :)
aug. 21. 22:10
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
A nők egy része meghagyja, a többinél meg csak te képzelted oda, mert erre gerjedsz 😂 Hidd el nem a te kedvedért tették. Amúgy meg bro' kukkolás helyett inkább csajozz, hidd el nagyobb élvezet :)
aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Olyat láttam, hogy a bikinitől a combja közepéig és a hasán is jól látható erős piros pöttyek voltak, vagyis a csajnak odáig volt szőrös eredetileg, csak leborotválta. Pedig jó alakú fiatal csaj volt.
aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!