Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok gáz vagy inkább jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gáz vagy inkább jól esik, ha észreveszitek, hogy egy srácnak a baráti társaságotokból feláll a strandon rátok?

Figyelt kérdés

jún. 10. 18:08
A kérdező szavazást indított:
gáz
izgató
közömbös
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igyekszem nem foglalkozni vele, természetes biológiai folyamat, meg hát honnan tudjam, hogy pont rám állt fel neki, egy strandon sokan vannak.
jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Közömbös mivel ez természetes dolog így nem is foglakozom vele nem akarom gáz helyzetbe hozni
jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem már állt fel strandon akaratlanul, 13 éves voltam, ráadásul ilyen fecskeszerű gyerek fürdőgatya volt rajtam, elment előttem egy 17-18 éves lány monokiniben és tangaalsóban, hát konkrétan a szerszám 1 másodperc alatt olyan kemény lett, hogy előrefeszítette a gatyát, szerintem aki akarta, látta egy részét... :/ nagyon hálás vagyok, hogy senki nem kezdett mutogatni...
jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

#2


Nem gondoltál arra hogy segítesz rajta?

jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
#4 ha egy lány nem akar valakivel összejönni, akkor nem fogja csak azért kielégíteni, hogy szegénynek ne legyen szűk a gatya...
jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Így érthető.


Azt hittem van valamilyen vonzalom esetleg.

jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
De ahhoz össze kell jönni hogy legyen szex?
jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmazzunk úgy, hogy egy lány sem azért fog szexelni vagy bármit csinálni bárkivel, mert a strandon lát egy merev nemi szervet.
jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván…. Ahhoz azért több kell ennél.
jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra teljesen érdektelen. Előfordul, de semmi közöm hozzá.
jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!