Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek kb mindenre felall a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kb mindenre felall a farka, az altalaban hamarabb el is elvez?

Figyelt kérdés
Pl eleg neki ha meglat az utcan egy szep not es maris felall neki vagy ha kozel kerul egy lanyhoz.
máj. 23. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg igen
máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen
máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem. Hamar feláll, de sokáig kell izgatni, hogy elsüljek. Spontán az utcán még sosem állt fel csajra. A közelében kell lennem, beszélnem kell vele, éreznem kell az illatát, figyelni, hogy bejövök e neki és ha igen, akkor feláll magától. Pl ha egy jó csajjal kocsikázok és nincs köztünk semmi, de érzem a kémiát, akkor mindig feláll.
máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig legtöbbször hamar el szoktak menni. A neten ismertem meg egy férfit akivel összejárok de mai napig szinte nem is szexelünk soha mert annyira felizgul hogy pár perc alatt elélvez.

Azt nem tudom miért éri ez meg neki.

máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. És neked megéri?
máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na $zerinted?
máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudatosan készültem rá, tanultam, hogy sokáig bírjam, szóval nem befolyásolta, hogy mindenre felállt.
máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Két különböző dologról van szó. Az egyik a libidó, a másik meg az önkontroll, önuralom képessége. Van akinek gyorsan feláll mégis sokáig "bírja", meg az ellenkezője piszok nehezen áll fel, utána meg fél perc alatt már el is sül.
máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha beindulok, 5 mp alatt feláll:D

De azért sokáig szoktam bírni általában.

máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!