Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Thai masszázs során ha feláll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thai masszázs során ha feláll az gáz?

Figyelt kérdés
Hogy szokott történni az extra?
jún. 7. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, amúgy meg szokták kérdezni közben, hogy kérsz e extrát?! Amúgy előfordul, hogy simán kapsz álló farokra de ez nagyon ritka...
jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, én wellness ben dolgoztam 2évig, női masszőrként és számtalanszor láttam, sőt volt aki direkt dobta le a törölközőt...
jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ameddig nem voltam ilyen masszázson csak mosolyogtam volna a kérdésen, de amikor voltam, az akkori párommal voltam, és páros masszázs volt, és ezek a nők nagyon tudnak valamit, nekem is beindult a vérkeringésem, de nyilván akkor ott extrát nem kérhettem, de ami érdekes, hogy az exem is azt mondta, hogy őt is felizgatta az egész. Gondolom azon múlik, hogy ott-e a főnök a közelben, mert ha nincs, szerintem vevők az extrára, akár tagadják akár nem.
jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt gyakran kiprovokálják,ilyenkor jönni fog a kérdés hagy szeretnél e egy kis kézimunkát, próbáld ki, jó lesz. Ha meg nem mond semmit vagy fel sem ál, akkor annyi....

Semmi semmi gáz.

Én egyszer nagyon fáztam így nem állt fel, de felajánlotta, éltem a lehetőséggel, konkrétan erekcio nélkül élveztem hatalmasat, a herèm alatt masszírozott meg elképesztő módon, nem nyúlt be a fenekembe.

júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!