Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj,ha szeretném a hármasoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj,ha szeretném a hármasozást lány létemre?

Figyelt kérdés

Sokat fantáziálok róla,és maszti közben erre tudok csak orgazmust kapni. Elítélendő,ha kipróbálnám?

24/L



aug. 21. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Két nő egy férfi felállásban én is voltam, többször is, fantázia szinten is izgató, de megélni a legjobb.
aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Hát saját véleményem szerint, nem tenném. Nagyon nehéz normális partnereket találni hozzá, lehet, hogy a tekintélyed is kisebb lesz a szemükben (ha ismerősökről van szó) , kuncsorognak majd repetáért, vagy, ha egy ilyen után, még több pasi is szóba jön, némelyek egy darab húsként kezelnek… üríteni valónak használnak…

Véleményem szerint, egy párkapcsolatban vagy házasságban, szerelemből az ideális, azzal az egy emberrel.

aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha valalmi örömet és kielégülést okoz az nem lehet baj. Azokat a vágyakat meg kell élni .

Nincs benne elítélendő dolog.

aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy elítélendő szerintem, mivel mindannyiunk kicsit más érdeklődésű. Viszont sokan mégis megbélyegeznének érte, az biztos. Ezért ügyelj arra, hogy titokban csináld/csináljátok. Hasonlóan vagyok én is, nekem egyelőre nem sikerült magamban leküzdeni a "gátat". Jó szórakozást!:)
aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%

Én csak bátorítani tudlak, én szoktam is szervezni egy nő, több pasis összejöveteleket.

Nem találkoztam olyan nővel, akinek én szerveztem először és ne keresett volna meg újra! :)

Hajrá!

F39

aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem baj. Nőként nekem is tetszik a gondolat, bár nekem nem a legizgatóbb helyzet, más dolgok előrébb vannak (jelenleg) a listámon. A faszimnak nem hiszem, hogy tetszik az ötlet, de igazából élesben nem merült fel a dolog eddig.


Ha ennyire vágysz rá, és bátor vagy, akkor próbáld ki.

aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!