Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogyan élhet át az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan élhet át az ember igazi orgazmust?

Figyelt kérdés
Én férfi létemre nem éltem még át olyan tényleg eget rengető érzést hogy remegjem mindenem,már sokat olvastam erről hogy irták pasik akik átéltek ilyet,hát szerintem én sosem fogom,azt sem tudom mi válthatná ki ezt bellőlem..(már nem vagyok szüz,és több csajjal is voltam már)
aug. 20. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Röviden: SEHOGY! A nők sokkal jobban élvezik a szexet (normális partnerrel persze). Ez ennyi, biológiai tény. Illetve egyszerűen mérhető is.



Hetero férfi

aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Pedig férfiként is van olyan,hogy az egész test beleremeg az orgazmusba. Az orgazmus kontroll a megoldás rá.(többször megállsz a csúcs előtt)

Ellenben van a a férfiaknak is egy 2.tipusú, úgynevezett prosztata orgazmus. Nem próbáltam azt ugyan,de elvileg az már nagyjából megközelíti a női orgazmus intenzitását.🙂

aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es


"férfiként is van olyan,hogy az egész test beleremeg az orgazmusba"


ezek csak legendák szerintem

aug. 20. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is. De minimum valami drog kell hozzá.


#1 voltam.

aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokáig bírod egy súlyosabb aktusban egy klassz csajjal, akkor lehet, illetve prosztata orgazmus, az még durvább. Különben tényleg eltörpül a férfi orgazmus a női mellett.
aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem legenda. Nem tudtam rájönni, hogy ez min múlik, de voltak olyan lányok akiknél ha gumi nélkül csináltam akkor a fejem búbjától a lábujjamig belebizseregtem az orgazmusba. Aztán spriccelés után, mint egy rongybaba feküdtem rá vagy mellé. Pedig van rajtam vázizomzat rendesen :D Leírhatatlan érzés…
aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os


"gumi nélkül csináltam"


én is csináltam már gumi nélkül többször is,,az eredmény az volt hogy még hamarabb elsültem mint gumiban..

aug. 21. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azért írtam le hogy gumi nélkül történtek ezek velem mert megfigyeltem hogy ha gumival csináltam akkor nem volt egyszer sem olyan típusú orgazmusom.
aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!