Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya, vékony férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, vékony férfiként milyen nőkkel érdemes ismerkedni? Hogy szólítsak meg egy nőt ha nem néz ki jól az ember?

Figyelt kérdés
Egyetlen előnyömnek talán a magasságom mondanám de ennyi.
2023. dec. 6. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, már csak pénzed legyen hozzá. Sok sikert!
2023. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nincs.
2023. dec. 6. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem társaságban, kötetlenül, nem feltétlenül vadászati céllal ismerkedj először. Csak csatlakozz be a beszélgetésbe.

Tökre relatív a csúnyaság. Nekem van kifejezetten csúnya férfi barátom (extrákkal), imádom a stílusát, a humorát, a puha bőrét, a kemény seggét. Mindenkiben lehet találni pozitívumot.

2023. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisugárzás, stílus, kommunikációs képességek nélkül? Szerintem sehogy. Eme kompetenciáid pallérozd először a #3-as által leírt módon.

Milyen nőkkel... a saját szinted alá lőj 2-3 ponttal, úgy nagyobb a sansz. Szóval csúnya, vékony pasiként a csúnya, kövér nőkre ússz rá.

2023. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Büdös, ocsmány, buta dagikkal
2023. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha humoros vagy, az rengeteget segít
2023. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!