Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek tetszik/szexi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik/szexi, ha egy nő tetovált, és ha igen, akkor hol/milyen típusű tetkó?

Figyelt kérdés

Például csak ilyen kisebb tetkók, jelek, szövegek vannak rajt bizononyos helyeken, vagy az is tetszik ha valahol jobban tele van tetoválva?


És ha igen, akkor miért tetszik, szoktatok esetleg valami külön jelentőséget neki, pl. ott simizni, puszilni?



aug. 20. 15:17
1 2
 11/19 anonim válasza:
81%

Nekem nem tetszik sehol!

40-50 évesen már nem lesz olyan "szép".

56 éves pasi

aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Apró esztétikus tetkók itt-ott bejönnek. Karon, bokán, combon…de ne takarják ki a tesfelület nagy részét mert az engem taszít.
aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a vagány, kemény, harcias, dominánsabb csajok, és mivel a tetovált lányok többségére ilyen stílusjegyek jellemzőek, így igen bejönnek a tetovált csajok.
aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem szeretem a tetoválásokat.

39/F

aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Viccesnek találom, hogy mindenki trendi akar lenni, közben meg egyedi akar lenni. Döntsétek már el, hogy akkor melyik a jobb 🤣.

Saját vélemény, mindenki azt kezd a testével, amit akar, de engem kifejezetten taszít a tetoválás.

Nálam akkor lesz menő és igényes valaki, ha nem tetoválással akar kitűnni, sőt akik nem akarnak kitűnni, azok az igazi egyéniségek, akik mögött lehet tudás is.

Nem állítom, hogy minden tetovált ember sablonos, unalmas, buta, kivételek vannak, de rajtuk sem tetszik a tetkó, inkább nézek egy jó festményt, vagy fotót, ha művészetre van igényem.

aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem tetszik.
szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tetszik, minél több van! Ez egy más szemlélet! Az emberiséget kíséri a kezdetek óta a tetoválás.
szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Addig érdekes volt, amíg volt egy pár emberen kifejezetten igényes tetkó, de mára minden suttyó rogyásig varratta magát, úgyhogy nekem ez már nem kell.

Immár inkább negatív mint pozitív.

szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha maori indián valaki és ez a kultúrájuk része akkor az rendben van. Nekünk viszont nem része semminek. Engem taszít annyira, hogy hozzá sem érnék, ha egy női test össze van firkálva. Akkor már a billogozás, vagy a fülszám jobb, ahogy a gazdája megjelöli az állatait.....
szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!