Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek tetszik/szexi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik/szexi, ha egy nő tetovált, és ha igen, akkor hol/milyen típusű tetkó?

Figyelt kérdés

Például csak ilyen kisebb tetkók, jelek, szövegek vannak rajt bizononyos helyeken, vagy az is tetszik ha valahol jobban tele van tetoválva?


És ha igen, akkor miért tetszik, szoktatok esetleg valami külön jelentőséget neki, pl. ott simizni, puszilni?



aug. 20. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
A sittes tetkó az vagány, de a divatmajom tetoválások undort keltőek. Pojáca viselet
aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%

szövegek.. tehát "Gazsi szeretlek!", ilyenek?


Nem zavar ha szép a tetkó amig ki van dolgozva, és nem ilyen mostanában divat ostoba helyeken van mint nyak, meg szegycsont.. volt olyan csajom aki csuklótól vállig ki volt varrva... azt csíptem.

aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

vagy 20 éve volt divat a"rbanctetkó" ami a derékon elhelyezett valami volt. ma meg mindenféle -jó esetben angol- felirat díszeleg egynéhány lányon, olyan egetrengető szöveggel, hogy "never give up, be strong" meg ilyenek.

az igényesebb kivitel az meglátszik, arról nem kell beszélni, az bejön.

aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha normális tetoválása van, akkor igen. De ehhez az kell, hogy az adott nő egyébként is vonzó legyen számomra.
aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
A mellein vagy körülötte kb. taszít.
aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A kis tetkók még tetszenek, legjobban, ha a lábfején van ez.
aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyáltalán nem tetszik ha egy nőn tetoválás van. Sajnos manapság nagyon népszerű hogy ezzel fejezze ki valaki az egyéniségét, de inkább csak hasonlóbbá lesz tőle a tetkós többséghez.
aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Esztétikusan minél több, akár egész test szerte, s igen, szeretem nézegetni, kézzel, ujjal simogatni, nyalogatni, éa piercing már csak hab a tortán.
aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
nem 31/f
aug. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem tetszik, ha a lábain van, vagy a mellei körül nagyobb méretű tetkó. Vagánynak látszik a lány és nekem ez bejön.
aug. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!