Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne orgazmusom?

Figyelt kérdés

A problémám az orgazmus hiánya. 3-szor volt orgazmusom. Egyszer magamnak (bár magamnak nem szeretem csinálni) és kétszer egy vákumos csiklóizgató vibrátorral, és ekkor elég gyorsan. Azóta viszont hiába használom ezt a kütyüt is, legjobb esetben is csak felizgat.

Férjemmel mindent próbáltunk amit mondani szoktak, ellazulás, ráhangolódás, sok előjáték, pózok, stb.

Női "Viagrát" kerestünk, de ahogy olvastuk mind kamu.

Sokszor élvezem a sexet, hol jobban, hol kevésbé, de szeretném ha lenne orgazmusom.

N/39



aug. 19. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Ez jó kérdés, mert sokszor összetett dolog áll e mögött!


Azt nem árt tisztázni, hogy a nőknek ez egy tanultfolyamat a férfiakkal ellentétben. Az orgazmusra valaki azonnal ráérez, míg más soha nem tapasztalja meg ezt az érzést. Ennek a kiváltó oka rengeteg minden lehet, de leszűkítve, lelki vagy testi okai annak!

Mint minden ember más és más, úgy maga az orgazmus eléréséhez is különböző dolgok válhatnak be. Ezért mondhatok neked általánosságokat, de ne biztos, hogy működni is fognak nálad!

Azt mondanám, hogy az már pozitív, hogy volt orgazmusod, még ha nem is számottevő.

Mert van miből kiindulnod, hogy milyen érzés is ez, egyáltalán.

Nálad azt a gátló ”dolgot” kell megtalálni, ami akadályoz, ennek az elérésében.

Csak max., ezután fog esetleg működni.

Ezek a gátló okok ismerete nélkül lehetetlen jó, hasznos tanácsot adni.

Mondhatnám kevés az információ!

Meglehet, hogy tisztába vagy dolgokkal, de az is lehetséges, tudok újat mondani.


Nem szeretnék ide regényt írni, de amennyiben érdekel, akkor privátba nyugodtan keresmeg!

aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld ki azt, hogy alkohol fogyasztás után mennyire más az érzés, ha játszotok együtt. Ha szoktál inni, akkor be tudod lőni, hogy mennyi kell ahhoz, hogy már egyáltalán ne legyenek gátlásaid.


Ha ez se segít, akkor valami mélyebb lelki oka lehet az egésznek. Ehhez viszont lehet, hogy kelleni fog egy szakember is, vagyis ajánlott egy szexuálpszichológust felkeresni.

aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Válassz jobban partnert. Vagy ha már rádnőtt, akkor fejlesszétek a tudását és érzelmi intelligenciáját.


Ezt tudom javasolni annak is, akinek "csak" csiklós orgazmusa volt eddig. Nagyon nem mindegy milyen emberrel háltok.

aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A másik pasit próbáltam, nem segített, nem ez a megoldás.
aug. 20. 17:47
 15/19 A kérdező kommentje:
Ritkán iszom alkoholt, de a lényeg, hogy nem segít.
aug. 20. 17:50
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem azt mondom hogy másikat, hanem jobbat próbálj. Óriási különbség.


Esetleg pszichológushoz még el lehet menni.

aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem egy mini vibrátort, de mostmár azzal sem tudok elmenni.
aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
27%
Hát én szívesen megpróbálok segíteni. De csak a kóstolót adom ingyen 😋
aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

A 16-os válaszolónak:

Honnan tudjam melyik a jobb!?

aug. 21. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!