Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a párom de annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom de annyira kicsi a farka hogy nem is kívánom a szexet. Sajnálatból ne maradjak vele igaz?

Figyelt kérdés

Nekem kicsi a farka bár lehet nem számít annak.

talán 13centi ha van.

Nem tudtam még szex közben élvezni és igazából nem is érzem ha bennem van.

Nem tudunk pózokat váltani mert vagy be se tudja tenni vagy folyamatosan kicsúszik neki.

Szeretem érezni mélyen ha valaki bennem van itt ez sincs.

Szeretem mint embert de ez teljesen elveszi a kapcsolat varázsát.

Gondolkodtam szakitáson emiatt mert úgy érzem hosszú távon boldogtalan leszek a rossz szex miatt. De sajnálom elhagyni.


aug. 18. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítasz ne mond, hogy a kis farka miatt. Rosszat tenne az önbecsülésének.
aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöbb-utóbb a kielégítetlenség, a vágy erősebb lesz a sajnálatnál! Szerintem jobb lenne most szakítani vele, mert később még fájdalmasabb lesz!
aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Szakís vele és hangsúlyozd ki neki, hogy a farokméret miatt. Hátha tud ellene tenni. Illetve nem ártana itt sem pár új regisztrált felhasználó, mert kezd elég belterjessé válni a topic
aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Írd ki a Facebookra hogy a szakítasz a kis farok miatt
aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Lúzert hagyd ott, van elég baja nélküled is
aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez marhaság! Egyetlen ujjat is lehet élvezni orgazmusig!
aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

#6 jaj ezt a dumát hagyjuk már! Ezt nőként mondom. A legtöbb nő, pl én is szeretem érezni magamban a férfi péniszét, mert élvezzük, hogy kitölt. Persze, hogyne lenne jó olykor másképp is csinálni (orál, ujjazás), de azért a legtöbb nő vágyik arra, hogy jól meg legyen döngetve.


Kérdező, ez elég faramuci helyzet, ilyenben még nem volt részem. Ha tényleg a legtöbb pózban kicsúszik, akkor szerintem kisebb, mint 13 cm, valamint vékony is. Próbáltátok már úgy, hogy missziben nagyon szétteszed a lábad, amennyire csak tudod, ő meg úgy hatol beléd? A feneked alá tegyél ilyenkor párnát. Nekem így pl mindig olykor a méhszájamat érik, van, hogy fáj is. Mondjuk nekem szerintem rövidebb a huvelyem (ha van ilyen egyáltalán).

aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Szokásos kis farkú pasi kamu sztorija, aki erre veri, hogy szereti, ha leszólják a farkát, szánalmas.
aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnélatbol semmiképpen. De szerelemböl?
aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Inkább nagyon nagy a suncid.
aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!