Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ijedtetek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ijedtetek már meg pénisztől? Mármint úgy gondolom, hogy amikor oda került volna a sor és megláttátok olyan nagy volt vagy kicsi volt vagy csúnya volt vagy büdös volt, hogy inkább hanyagoltátok az egészet.

Figyelt kérdés
aug. 17. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt hogy hagytam az egeszet, de olyan igen hogy meglepodtem. Pl.egy 190 centis sracnak 10 centis volt felallva. Kellemetlen szaggal is talalkoztam mar igen.
aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy esett és hát utólag nem vagyok rá büszke, annak idején ismerkedtem egy kedves fiúval, sokáig udvarolt és nekem is nagyon tetszett és amikor odakerült a sor éreztem hogy a fiú zavarba van de nem tudtam mi lehet a baj de próbáltam nyugtatgatni lazítani és amikor a farkát megláttam, hát hogy is írjam, kicsi volt, rövid! nem számítottam ilyesmire! nem akartam a fiút megbántani esküszöm mert amúgy tényleg helyes kedves fiú volt! de én rám olyan nevetés tört, egyszerűen kijött rajtam, nem tudtam mit tenni! szemeimből is folyt a könny annyira nevetem! utána már hiába mondtam neki hogy ez nem rosszindulatból történt, hiába szeretem volna folytatni a dolgot vele, a fiú már nem akarta és nem is találkoztunk sajnos! néha ha eszembe jut ma is bánt ez
aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ijedtem már meg tőle.20 cm-es péniszről van szó.Előtte soha nem láttam még ekkorát.
aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megláttam a pasim 19 hosszú 16 kerületű farkát akkor
aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát 2 alkalom volt és pont a 2 véglet.

Az egyik az szó szerint egy mikropénisz, volt egy olyan srácnak akiről az nem gondoltam volna, magas volt és izmos, látszott hogy zavarban volt és próbálta halogatni, de csak le vettem a nadrágját, aztán akkor láttam még hogy szó szerint mikro pénisze van kB 3 vagy 4 cm először nagyon meglepődtem aztán egyszerűen kitör belőlem a nevetés, nem akartam még a tani és bocsánatot is kértem miatta de akkor volt neki kB kisöcsének 2 3 éves korában...

Nem akartam negbantani de nem bírtam ki hogy ne nevessen el magam...

A másik esetben amikor nagyon meglepődtem az az volt hogy egy teljesen átlagos srác, aki talán még vékonyabb és alacsonyabb is az átlagnál, előjátéknal bél nyúltam a nadrágjába és azt hittem az alkarját fogtam meg aztan mikor elővette akkor szembesültem vele hogy akkor van neki mint egy lónak... KB 24 25 cm amikor negláttál rendesen elfehéredtem...

Hát attól a pénisz től megijedtem...

aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 tudod mekkora egy lónak? 😁
aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!