Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő csúnya férfival van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csúnya férfival van együtt annak nagy a pénisze?

Figyelt kérdés
júl. 30. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Vagy sok a pénze...
júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a pénztárcája vastag.
júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ő az a gazdag nagy farkú miliárdos, aki megtudja nyalni a saját szenöldökét?
júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagy! Csúnya pasiknak amúgy is gyakrabban nagy! Ezzel kompenzált minket a sors... 😁

43F 19cm/csúnyapasi

júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ami neked csúnya, az lehet neki tetszik.
júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Én egyáltalán nem vagyok jóképű pasi, és gazdas sem vagyok egyáltalán de a feleségem nagyon jó csaj. Kétségtelenül nagobb a farkam az átlagnál, de nem azért van velem, hanem mert sokmindenben közösen gondolkodunk, hasonló a véleményünk, értékrendünk és az ízlésünk. Mindketten sokat csalódtunk az iq-szegény és nagyotmondó vagy öntelt emberekben és ez összehozott minket.
júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehát aki szebb nálatok azok iq szegény, nagyotmondó és öntelt emberek?
júl. 30. 12:45
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Nem, de látom te értelmezni sem tudsz dolgokat. Nekünk kétségtelenül mindkettőnk esetében fontos volt a párkeresésnél, hogy önállóan gondolkodni képes legyen az ilető megfelelő szókinccsel, de egy szóval sem írtam, hogy aki szép, az nem lehet ilyen.
júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!