Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnál, ha a 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, ha a 16 éves lányodnak már számos alkalmi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
12 évesen egy nála egy évvel idősebb pasival jött össze, ez nem váltott még ki nálam nemtetszést. Kb. 1,5 év után lefeküdtek. A lányom rögtön elmondta nekem, erre én kifejtettem a nemtetszésemet, mert borzasztóan kicsi. Ez után nyilván nem engedtem hogy sülve főve együtt lógjanak, ami miatt kezdett megutálni a lányom. Kb. az aktus után fél évvel nyilván szakítottak is, hisz gyerekek még. Ez után nem tudtam hogy lett volna több kapcsolata, a napokban viszont kiderült, hogy számos egyéjszakás kalandja volt már. Mit tegyek, mert ez viszont már nagyon durva. Nekem egy kapcsolatom volt 15 évesen, akivel aztán 4 hónap után szakítottunk. Petting sem volt, nemhogy szex. A következő palimat 21 évesen szedtem fel, majd 3 év múlva összeházasodtunk, és a nászéjszakán vesztettük el mindketten. És megjegyzem, nem vagyok vallásos, sőt, kimondottan extrovertált vagyok.
aug. 18. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát eléggé kiakadnék.
aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem másfél évet vártak. Nem kapkodták el,ő bízott benned és egyből elmondta amit te hálátlan mód nem értékeltél,hanem leszidtad.

A lányod elfordult,mert rájött hiába mondja el nem kezeled helyén,mert egyből bepöccentél.

Szerintem itt neked büszkének kellett volna lenned.

Nálunk a gyerekem iskolájában a szülőket az igazgatónő tájékoztatta,hogy a lányuk a mosdóban a fiúkat szopja pénzért cserébe. Az egész iskola erről beszélt.

A te lányodon nem csámcsogtak. Otthon nyugiba felelősség teljesen szexeltek,ugyanis nem lett terhes sem beteg.

Majd mint az összes tini próbált bosszút állni és a hátad mögött titokba kefélt mindenkivel is. Ez nem az ő hibája...a tiéd.

Próbáld rendbe hozni,de azt ne várd el tőle,hogy ne szexeljen. Ehez már túl késő. Már nem kicsi...

aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
#12 Elég fura hozzáàllás, bàr a mai "szabadon neveléses" vagy éppen nem nevelés mentalitàsba bőven belefér hogy 16 évesen összevissza kúrják a lányodat 😃
aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most már teljesen mindegy... majd tanul a saját életéből.
aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!