Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnál, ha a 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, ha a 16 éves lányodnak már számos alkalmi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
12 évesen egy nála egy évvel idősebb pasival jött össze, ez nem váltott még ki nálam nemtetszést. Kb. 1,5 év után lefeküdtek. A lányom rögtön elmondta nekem, erre én kifejtettem a nemtetszésemet, mert borzasztóan kicsi. Ez után nyilván nem engedtem hogy sülve főve együtt lógjanak, ami miatt kezdett megutálni a lányom. Kb. az aktus után fél évvel nyilván szakítottak is, hisz gyerekek még. Ez után nem tudtam hogy lett volna több kapcsolata, a napokban viszont kiderült, hogy számos egyéjszakás kalandja volt már. Mit tegyek, mert ez viszont már nagyon durva. Nekem egy kapcsolatom volt 15 évesen, akivel aztán 4 hónap után szakítottunk. Petting sem volt, nemhogy szex. A következő palimat 21 évesen szedtem fel, majd 3 év múlva összeházasodtunk, és a nászéjszakán vesztettük el mindketten. És megjegyzem, nem vagyok vallásos, sőt, kimondottan extrovertált vagyok.
aug. 18. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt gondolnám, hogy megbuktam mint apa. Szerencsére nincs még gyerekem. De az se hogy kitől lehetne
aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
12 évesen jöttek össze és 1.5 után feküdtek le, tehát már 14 körül volt, amihez valóban lehet fiatalok, de nem teremtett vele precedenst. Nem egyéjszakás kaland volt, 1.5 év már azért nem kevés első szex előtt. Ezután beleavatkoztál az életébe keményen, pedig már nem volt mitől megvédened. Második szűzesség? Vagy mitől féltél? Elvetted tőle azt akit szeretett, a tinik meg makacsok és ha tiltasz valamit annál jobban akarják. Sikerült a ballépésed miatt magad ellen fordítanod a lányod, aki már nem bízik benned, direkt kiéli magát és ribánckodik. Innen már kb csak remélemheted hogy nem terhesen megy haza egyszer. Talán egy hosszabb nem ellenséges beszélgetés ahol talán még azt is beismered hogy talán hibáztál, segíthet hogy visszanyerd a bizalmát. Az meg hogy neked milyen volt a szexuális életed vagy kivel házasodtál, semmit nem befolyásol.
aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez manapság nem egyedi.
aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Alap

Éljen a gyerek.

aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Főbe lőném magamat ha ilyen lányom lenne..
aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Kiakadnék ha ilyen lányom lenne, de ha a szomszéd lánya, akkor próbálnék jobban megismerkedni vele... 40F
aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Aladdin21 ***** válasza:
27%
És melyik évszázadban élsz?
aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Tudnék neked ennél cifrábbakat is mesélni.
aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Zavarna, hogy apaként kudarcot vallottam, de megpróbálnám menteni ami menthető és biztosítanám róla, hogy támogatom, ha így boldog. Csak védekezzenek
aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Már késő... 16 éves, igazából szinte nagy korú, szerintem már kár lenne korlátozni és nem is tudnád, csak eltávolodna tőled és csak azért is és még durvábban csinálná, maximum beszélgetni tudsz vele erről, hogy legalább ne legyen felelőtlen.
aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!