Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a sex annyira alap dolog,me...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a sex annyira alap dolog,meg nem nagy dolog,akkor mért furcsa hogy valakinek nem tetszik hogy sose volt-lessz része benne?

Figyelt kérdés
aug. 17. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem furcsa, de ettől még nem jár alanyi jogon, és nem kéne utálkozni.
aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Azért tekintenek rád leprásként mert messziről látszik rajtad hogy életképtelen vagy.
aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Hidd el így jobb az emberiségnek.
aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A szex nem alap dolog. Kívánatosnak kell mutatkozni a másik nem felé. Ha a férfi mosdatlan, ápolatlan, hagyja kicserepesedni és hámlani az arcbőrét, sz nem vonzó egy nő számára. Ha ápolt, tiszta ruhában jár, de a tv előtt tesped, vagy a konzolt bsztatja, esetleg mániákus, vagy infantilis, és/vagy minden nap a fszát veri, az sem vonzó.

A másik dolog pedig, hogy meg kell találni a szintjének megfelelő nőt. Hajléktalan, buta emberek is egymásra találnak, van olyan nő, aki 3 gyereket szül 4 apától, és egyik faszi se atomfizikus. Megkeresték a saját szintjükön lévő nőt, és nem várakoztak, ácsingóztak olyan után, akik szóba se jöhetnek.

aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 eléggé kilóra méred az embereket. Ja és ezt nem buta, csöves, ocsmány törpincelként írom. Normál férfi vagyok, normál érzelmi érettséggel
aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15,

Már miért mérném kilóra? Én is megtehetném, hogy foltos gatyában, zsíros hajjal, borostás pofával elmegyek randizni. Mert nekem úgy kényelmes.Nem tudom, melyik nőnek jönne be...

Alap ápoltság. Nem több, nem kevesebb.

És ami a szintet illeti, hiába is próbálkoznék olyan nőnél, aki 2x megy külföldre nyaralni, és berobog a randira egy 5 milliós autóval, ha én örülök, hogy egy 500ezres kocsit fenn tudok tartani, hogy iskolába hordjam a gyerekem és melóba tudjak járni. Aki szexet akar, annak alkalmazkodni kell.

aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kell. Semmit nem kell.
aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!