Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha egy buliba hozzá dörgölőztök egy sráchoz és érzitek hogy merevedése van? Vagy inkább taszít.

Figyelt kérdés
Velem ez volt tegnap. Egy lány a fenekével hozzám dörgölőzött de nem akartam hogy megérezze ezért úgy pozícionáltam magam hogy ne érezze de szerintem így is lebuktam.

aug. 10. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én imádom olyankor csak jobban nyomulok
aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Tetszik persze! Főleg ha érzem, hogy jó nagy szerszáma van neki!


19L

aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted miért csinálnak ilyeneket a lányok? 😄
aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem dörgölőzök hozzá senkihez így nincs ilyen problémám.
aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Imádommm


22

aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Csak ha nekem tetsző a pasi.
aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Bulizni megyek nem dugni, így inkább taszítana de nem szoktam oda dörgölőzni senkihez.
aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Olyankor tudom, hogy szerencsétlen gyerek vagy sosem volt még nővel, vagy régen, és kb. másodpercekben lenne mérhető a teljesítménye....
aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Egy esetet tudok, akinek biztos bejött. Banketten lassúztam egy osztálytársammal. Elég szép, csinos csaj volt, gyönyörű mellekkel, nagyon szép ruhában, eszméletlenül szép volt akkor. Felkértem illemből, mert amúgy sosem dumáltunk túl sokat, vagy ilyesmi. Pont egy lassú zene jött, így lassúzás közben betonkeményre állt fel a farkam. Próbáltam úgy táncolni, hogy ne érezze, de az úgy bénázás volt, megérezte. Abban a pillanatban éreztem, hogy teljesen rámsimult, és nagyon egyértelműen kacérul rámmosolygott. Egy adott pillanatban megfogta a kezem, és kihúzott az udvarra egy csendes sötét sarokba, és ott helyben elémtérdelt. Isteni volt, az osztálytársak irigykedtek rendesen, mert nagyon egyértelmű volt a dolog, látszott mennyire dudorodott a nadrágom, mikor kihúzott :)

Aztán ezután volt pl konkrétan olyan eset, hogy szórakozóhelyen bulizás, táncoltunk, random idegen csaj közeledett, majd egyszercsak odanyúlt és megmarkolta :) Lankadtan pedig nekem nem nagy a csomag. Fél perc sem telt el, szótlanul felszívódott. Egyértelműen valami nagyra vadászott.

aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Látom a sok kamus homár válaszolt.
aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!