Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha egy buliba hozzá dörgölőztök egy sráchoz és érzitek hogy merevedése van? Vagy inkább taszít.

Figyelt kérdés
Velem ez volt tegnap. Egy lány a fenekével hozzám dörgölőzött de nem akartam hogy megérezze ezért úgy pozícionáltam magam hogy ne érezze de szerintem így is lebuktam.

aug. 10. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Szórakozó helyen sok ribi van sztem egyik story se kamus innen. Nálam is probalkozott be pár lány így de nekem ennél kicsit több kell, ez nagyon az alja. Nem azt mondom hogy nem dugtam meg szorakozohelyeken de nem az ilyeneket
aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nők ki vannak kialtva ribinek ha ismrkedni akarnak és szexelni, wow gratulálok 👍👏
aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azzal nem értek egyet hogyha izgalomban jön a férfi akkor csak pár percig bírná. Nekem is fel szokott állni buliban, de van hogy nem is tudok elmenni. Az hogy izgalomba jött és hogy teljesít az két külön dolog
aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!