Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha komolyabban tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komolyabban tetszik egy nő, akkor hogy esik ha ő azt feltételezi rólad, hogy csak szexelnél vele?

Figyelt kérdés

Ha te nem csak a szex miatt érdeklődsz/ismerkedsz vele, de ő azt gondolja, hogy mindent a dugásért teszel, pl csak azért vagy kedves, csak azért viccelődsz vagy csak azért bókolsz neki?

Ez visszataszító, lehangoló érzés - ha igy gondolja a nő, akkor elveszi a lelkesedésedet?

Vagy pont hogy felvillanyoz?


aug. 6. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez lehangoló, nyilván. Azt gondolnám, hogy elég mérgező személyiség és nem lenne boldog párkapcsolatunk.
aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antiszociális lény ***** válasza:
45%

Valószínűleg utána békén hagynám.


Nem szeretem, ha megkérdőjelezik az érzéseim.

aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem veszem magamra, ha tudom, hogy én mit érzek és megmutatom, bizonyítom neki apránként. Pl szex témát, szexuális közeledést hagyom egy ideig és megoldom magamnak, ha túltengenek bennem a hormonok. Ami ugye természetes, főleg ha hormon illata is bejön, passzol.


Nem ártana egy egészséges önbizalmat kiépíteni magatoknak, kedves kérdező és kommentelők.


Azért ti is tisztában vagytok azzal, hogy férfi társaink zöme tényleg olyan amilyen.

Honnan tudja a nő, hogy kivétel vagy és nem csak dugni akarod?


Meg kell, hogy ismerjen... Senki se gondolat olvasó.


Nővérem is rengeteg farokcsóválóról tartott beszámolót, zaklatókról is. Sőt gyiket én kaptam el a házunk mellett, aki követte őt.


Nőknek nem árt óvatosabbnak lenni. Férfiként pedig az a dolgunk, hogy megadjon egy bizalmat a nő, sőt idővel támaszkodhasson is ránk, biztonságban érezze magát felszabadultan.

Ez pedig a szexben is egy alapot ad.

aug. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!