Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1. Hány éves korodban volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Hány éves korodban volt először merevedésed? 2. Hány éves korodban verted ki először? 3. Milyen volt az első magömlésed? 4. Hány évesen maszturbáltál a legtöbbet? 5. Mostanában mennyit vered? 6. Ki tanított meg, hogy kell kiverni?

Figyelt kérdés

aug. 17. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem emlékszem, de kicsi gyerek koromban.

2. 11-12 évesen

3. Egyik recska közben elsültem sok "száraz" verés után.

4. 13-15 évesen szerintem.

5. Kb heti 3-4x

6. Egy osztálytársam avatott be a nagy titokba, hogy mi ez, de úgy igazán senki nem tanította.


20f

aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is sokat vertem még szárazon, de nekem száraz orgazmusom soha nem volt. Akkortól lett orgazmusom is, mikor már g*cim is volt.
aug. 20. 08:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Amire konkrétan visszaemlékezés, az 9 évesen.

2. 13 évesen.

3. Meglepő és kicsit ijesztő, mert nem számítottam rá, hogy valami ragacsos cucc jön majd belőle.

4. Talán 17 évesen.

5. Naponta, kétnaponta egyszer.

6. Nekem is egy osztálytársam mondta el, valamivel később egy másik fiú adott még jó tanácsokat. (Ő idősebb volt egy évvel.)

aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is kb 17 évesen vertem a legtöbbet,akkor éjjel-nappal hokiztam. Nem tudom annyi idősen hogy bírja az ember napi 2-3x az év mind a 365 napján kicsapni:-) És még akkor se fáradsz el. Az ifjúság legszebb évei.
aug. 20. 11:44
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom, de nagyon fiatalon.

2. 13 évesen.

3. Meglepett, mert nem tudtam, mi fog történni, csak éreztem, hogy jó. De kicsit meg is ijedtem elsőre, mert nem tudtam, mennyi fog jönni.

4. Kb. 17-18 éves koromtól, mert addig egy szobában laktam az öcsémmel, és csak ekkor lett saját szobám, ahol nyugodtan lehetett csinálni.

5. 40 vagyok, de most is minden nap.

6. Senki, magamtól találtam ki.

aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!