Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyi idő (hét, hónap,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi idő (hét, hónap, hét) telt el nálatok az első maszturbáció és az első magömlés között? Most kezdtem pár hete, csinálom, de nem akar semmi jönni..nem az óvodáskori masztikra gondolok, hanem amikor már tudatosan kezdtétek verni

Figyelt kérdés

júl. 23. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem fél év. 11 évesen hallottam eloőször a recskázásról, elkezdtem tudatosan csinálni, de semmi sem jött egy jódarabig - aztán egyik alkalommal, valamivel a 12. szülinapom után végül mégis :)
júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerre volt: az első maszturbálásnál már jött némi anyag. Neked is fog előbb-utóbb.
júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy fél évig nem jött cucc. Legjobb időszak. Van orgazmusod, de nem kensz össze mindent
júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 év biztos volt
júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!