Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1. Hány éves korodban volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Hány éves korodban volt először merevedésed? 2. Hány éves korodban verted ki először? 3. Milyen volt az első magömlésed? 4. Hány évesen maszturbáltál a legtöbbet? 5. Mostanában mennyit vered? 6. Ki tanított meg, hogy kell kiverni?

Figyelt kérdés

aug. 17. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

12

12

Fura érzés volt

14-15

Mostanában szinte semennyit

Anya mondta el hogyan kell

aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
merevedésem már 4-5 évesen volt, 6 évesen már volt hogy oda nyúltam 😁
aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

1. 3-4

2. 6-7

3. 13 evesen. Jo erzes, buszke voltam h nagy vagyok mar.

4. 12-18 evesen eleg rendesen csinaltam.

5. Napi 1 vagy ketnaponta 1 x.

6. Rendesen kiverni unokatesom.

aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

12

12

Csípett

14

Van aki verje

Apám, csak hogy jobban tudja szemléltetni a sajátján tanította meg, mert neki nagyobb és jobban látszik a különbség.

Aztán elment sörért én meg itt várom azóta is... hiába no mindig szeretett az öreg késni

aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. 10 kb.

2. 12.

3. Hát nyilván jó...

4. Nem tudom, de tizenévesen valószínűleg.

5. Heti párszor.

6. Valakinek ezt tanítani kell?

aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1. Nekem 11 évesen volt először merevedésem. Érdekes sokan mesélik, hogy már 5-6 éves korukban én ilyenre nem tudok visszaemlékezni, de lehet csak elfelejtettem, de akkor tapasztaltam ilyesmiket :-)


2. Én 12 éves korombam vertem ki először.


3. Nekem az első igazi magömlésem kb 13 éves koromban lehetett. Előtte 12 évesen csak pár ilyen átlátszó vízszínű csepp (gondolom ezek az erekciós cseppek lehettek) jött, maj kevés ilyen sárgás trutyi. Igazi fehér spermám, csak egy évvel később kb.


4. Én 16-17 évesen vertem a legtöbbet, akkor napi 2-3x megvolt, és sohasem fáradtam el benne. :-)


5. Mostanában kétnaponta egyszer verem .


6. senki sem tanított, vagy mutatta meg, szerintem ha áll a farkad, ösztönösen odanyúlsz a kezeddel és rájössz. Bár akinek van idősebb fiútestvére, biztos hasznos tanácsokat tud adni, főleg ha egy szobában alszotok, én erről lemaradtam...


Valakinek hasonló tapasztalatai?

aug. 17. 14:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Már az anyaméhben merevedee lehet a fiúknak és Óvodában már simán masztiznak.
aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1-es


Ezt hogy kell elképzelni? Te kérdezted vagy ő mondta el magától?

aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

4-5évesen

11 évesen

Felemelő

12

Napi 1-2

Magamtól jöttem rá, úgy hogy sok lábemelést csináltam és akkor fel le mozgott a fitymám. És utána manuálisan is elkezdtem húzogatni.

De ilyen lábemelést 7 éves korom óta csináltam.

aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondta el magától. Első válaszoló voltam.
aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!