Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan közöljem a szexpartnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a szexpartneremmel, hogy bunkónak találom a viselkedését néha?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel összejárunk szexelni. Nekem ezzel a szituációval nincs problémám, de néha vannak megnyilvánulásai ami engem zavar. Az elején nem ilyen volt, de ugye akkor mindenki a jobbik énjét mutataja. Hogyan közöljem neki, hogy attól még mert nem vagyunk kapcsolatban, szerintem jár a tisztelet amit én is megadok neki?

aug. 16. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

#6-nak: Szerintem pont azzal megy bele az ember szexpartnerségbe, aki nem túl jó. Nem feltétlen mint ember, hanem mint az adott számára potenciális partner. Nem akar tőle az ember kapcsolatot, mert látja, hogy nem kompatibilisek.


Az én esetemben ezek a férfiak, vagy az enyémtől teljesen eltérő, összeegyeztethetetlen jövőbeli elképzelésekkel bírtak (vidék-város, nagycsalád-kiscsalád, külföld), vagy annyira más értékrend mentén működtünk, hogy a kezdetektől azt éreztem, hogy nem értenek meg mélyen, csak jól elszórakoztunk (tehát jól éreztük magunkat, de nem tudtam vele éjszakákon át beszélgetni). Ezekben az esetekben egyébként a másik fél is ezt érezte, nem volt az az instant kapcsolódás. Szerintem ilyenkor az a korrekt, ha nem játsszuk el a nagy szerelmet, hanem az elején tisztázzuk ezt és senki sem sérül.

aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11, az elmélet tök jó, csak a psziché másként működik. Lángonló szerelem simán benne van a pakliban akkor is, ha nincs mély beszélgetés, sőt...
aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Várjál már, nőként, dugásra nem találsz normális partnert?
aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járnék össze olyan sráccal szexelni, aki bunkó. Dugni keress olyat aki a popódat is kinyalja, amíg tőled jó szexet kap "cserébe".
aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 11-es!


Egy laza kapcsolat is tök más mint egy szexpartneri. Ott egymást nyíltan felvállalják párjuknak, sok a közös szabadidős program, alkalmanként párjukat baráti, családi, szakmai programjukra is viszik.


Ha nő pasassal szimpátia alapú szexpartner kapcsolatban van, annak oka az, hogy számára a pasas nagyon vonzó, az ilyentől pedig többet szeretne.


#6

aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Igazából ő tesz szívességet azzal, hogy megdug. Ezt jó lenne észben tartani. Innentől kezdve mi alapján fogalmazódnak meg benned további igények?
aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen, akkor szerintem hagyd vele, ezt az egészet…
aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyszerüen. A legközelebbi alkalommal amikoe elköszöntök egymástol: Remélem te legalább jol érezted magad, mert én magyon szarul. Ezért ez volt az utolso alkalom egy ilyen bunko facfejjel.
aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak kiváncsiságbol mit mond ami számodra bunko?


Mert mikor mond valamit ami neked nem tetszik NA akkor kell vele közölni és akkor tudja miért is mondod neki ezt. Máskülönben nem fogja tudni....

aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!