Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem ezzel a megjegyzéssel magára gondolt?

Figyelt kérdés
Van egy szexpartenem már több,mint 1 éve.Jó elvagyunk egyébként.nem csak szexelni járunk össze. eljárunk ide oda is.Megtudta,hogy van egy pasi akivel mostanában találkozgatok.Kérdezte,hogy összefogok vele jönni.Mondtam,neki hogy nem.Erre azt mondta,hogy nekem egy okos pasi kéne.Ezzel magára célzott?

2023. júl. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Nem ismerünk titeket.
2023. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. bármire célozhatott, ebből nehéz kikövetkeztetni pontosan mire gondolt. Mi lenne ha visszakérdeznél rá?
2023. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy esélyes. Ritkán találkoztam olyan emberrel, aki magát ne okosnak gondolná.
2023. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 jaja, Hofi szerint a világon az ész van a legigazságosabban elosztva. Mert mindenki azt gondolja neki egy kicsivel több jutott belőle 😄
2023. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Manapság a b@aszótárs is rangnak számít már?
2023. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Ezt sajnos mi nem tudhatjuk. A szexpartnered okos szerinted?
2023. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Annak hiszi magát nagyon......meg amúgy okos is.Értelmes,tanult,intelligens ember.
2023. júl. 9. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!