Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan közöljem a szexpartnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a szexpartneremmel, hogy bunkónak találom a viselkedését néha?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel összejárunk szexelni. Nekem ezzel a szituációval nincs problémám, de néha vannak megnyilvánulásai ami engem zavar. Az elején nem ilyen volt, de ugye akkor mindenki a jobbik énjét mutataja. Hogyan közöljem neki, hogy attól még mert nem vagyunk kapcsolatban, szerintem jár a tisztelet amit én is megadok neki?

aug. 16. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont így mond meg neki.
aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell közölni vele, vagy tiszteljen magától, vagy ne járj össze vele, ennyi…
aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő válasz kombinálva!

39/F

aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen jogos, amit érzel a tisztelet mindenkit megillet, legyen az idegen, szerető, anya, apa, vagy párkapcsolat. Az is fontos, hogy ilyenkor jelezd a másik felé, hogy számodra ez nem megfelelő, hiszen eltérő életetek van, lehet hogy adott szituációkat másként értelmeztek. Jogod van ahhoz, hogy jól érezd magad, ne megalázottan. Szerintem teljesen nyugodtan mondd el neki, hogy mit érzel. Az ilyen mondatokban mindig magadra reflektálj és ne őt kritizáld (bár itt teljesen jogos a kritika, de ez az asszertív kommunikáció).


pl. "Legutóbb amikor ezt mondtad/ ezt tetted, az nekem nagyon rosszul esett, mert úgy éreztem nem tisztelsz. Szeretnélek megkérni, hogy máskor te mondj/ ne tegyél ilyet velem."


Én gyakran szoktam másoknak már akkor jelezni, ha átlépnek egy határt. ("Bocsánat, de nem, ezzel nem viccelünk. Kérlek ezt ne, mert ettől nem érzem jól magam.") Ilyenkor utána simán folytatódhat a nevetés is, viszont egyértelmű, hogy mi az, amit nem szeretnék.


Szerintem ez alapvető kommunikáció és normális az emberi kapcsolatainkban, viszont ha gyakori a dolog, ha rosszul reagál, kigúnyol, arra amikor elmondod neki a dolgaidat, vagy ha ignorálja a kérésedet, akkor nagyon figyelj arra, hogy hagyd ott. A te kötelességed az, hogy megvédd a határaidat.

aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Hasonló cipőben járunk. Offoltam a csávót. A tiszteletlensége, figyelmetlensége kihatott a szex minőségére. Akkor meg miért legyek szexkapcsolatban valakivel, akivel épp az nem jó?!!
aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki. Azt fogja mondani, hogy ő ilyen, ha nem tetszik befejezhetitek.


Általában férfival szexpartnerségbe olyan nő megy bele, aki számára ő eléggé tökéletes. A férfi kicsit tompítja bunkó viselkedéssel saját tökéletességét, mert nem akarja, hogy a nő többet akarjon tőle.

Teljesen jó neki, ha kb. az róla a vélemény, hogy "szexelni azt tud, de egyébként egy bunkó".

aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Antiszociális lény ***** válasza:
80%
Ha ez nem alap a részéről akkor javaslom, hogy keress egy másik partnert. A tisztelet nem egy olyan dolog amire fel kellene hívni a figyelmet, hogy márpedig jól esne.. hanem alap kellene, hogy legyen kölcsönösen.
aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, saját magadat is megtisztelhetnéd annyira, hogy rászólsz arra, aki nem adja meg neked a tiszteletet.


Viszont, légyszi mondd el konkrét példával, példákkal, hogy a tiszteletlensége miben nyilvánul meg.

aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
aug. 16. 12:18
 10/19 BohócKolbász ***** válasza:
80%

Attól hogy valakivel csak szexelni járok össze még ugyan úgy megadom neki a tiszteletet. Ugyan úgy együtt eszünk/iszunk, állom a kaját, ha szülinapja van igenis megköszöntöm, és ha segítség kell neki akkor ott vagyok. A fizikai közelség nekem többet ér. Emberek vagyunk érzelmekkel.

Azt hitte a partnered hogy egy guminő vagy, csak mert (bocsánat) szét teszed a lábaid neki. Holott azért vonzódtál hozzá. Küldd el, mert ő nem lát mélyebbre benned mint amennyire mélyre bedugja!

aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!