Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek bejön a csaj, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek bejön a csaj, milyen pózokban dugnátok meg 2 pasi 1 csaj felállásban gruppenben Schumacher Vandát?

Figyelt kérdés

aug. 16. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szendóba
aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DP
aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nem igazán jön be.

Először alap, hogy szopatnám, a másik pasi addig úgy dugja ahogy akarja...


Aztán egy asztalra vagy kocsi motorháztetőre felültetném, lábait a nyakamba, bekenném a farkam sikositoval, aztan a seggét addig dugnám míg telibe nem élvezném. Aztán ennyi. A másik pasi nem érdekel. Addig várjon.

aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vanda súlyosan jó bőr!! gyönyörű bőr van szó szerint, semmi tetkó én így szeretem! szép bőrű de agyontetovált csaj látványa az olyan mintha szöget ütnének a lábujjaim közé.

a melle kerek, a popsija mégjobban, a tekintete is vad.


a hátára fektetnénk én a jobbján lennék a szájában térdelő pózban, közben markolnám a kebleit, a másik srác meg előről tömné Vandust😋😊

okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!