Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ralf Schumacher, a többszörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ralf Schumacher, a többszörös futamgyőztes egykori Forma 1-versenyző "előbújt". Szerintetek hogy van náluk a felállás?

Figyelt kérdés

[link]


Itt láthatóak, legutóbbi kép. Szerintem Ralf kifejezetten aktív beütésű, míg a srácról tipikusan egy passzívra gondolnék, de aztán ki tudja, gyakran csal a látszat.


júl. 15. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Ralf aktív, a párja passzív
Ralf passzív, a párja aktív
Unik
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem is Ralf aktív.. amúgy a fia David (akinek magyar bnője van..) csak nekem gyanús? számomra olyan szép és szexi.. biztos egy szexistene lehet a csajnak
júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a pali még heteroként is bejön.
júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki akarja a heterókat utánozni szerepjátékkal
júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem unik. Egyébként szépek együtt. Ralf mindig is bejött nekem, nagyon jó pasi. A párja sem egy megvetendő példány... ;)

Ralfról nem mondtam volna meg hogy meleg (vagy biszex?), de a fián szerintem látszik, hogy nem csak a puncit szereti. Lányos arca van. Mondjuk tuti jó a farka is ennek ellenére. Az meg a barátnője mosolyán látszik... ;)

júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon passzív k*csög vibeja van ralfnak, tuti nem aktív
júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Melyik a Ralf, akiről a kérdés szól?


kb. olyan képet vág szinte mindegyik fényképén, mint én, mikor a Samarából egy 105-ös Skodába kellett átülnöm. :-D


(A képek nem derítik fel a valóságot az instragramon, hogy kiről is van nagyba' szó: vicsorítás a Skodában; 2 ősz fej; egy vájling hamisgulyás; egy kövér női fej - hadd ne soroljam tovább.)

júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak azt nem vagom hogy ennyi ido utan hogy jott ra hogy homar? Vagy vegig hazudott a felesegenek?
okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, hallottunk és láttunk már ilyet sokat (pl. apám is a harmadik gyerek ultrahangon való megjelenésekor közölte anyámmal, mi a stájlsz)...


Bár lehet, hogy az asszonyka tudta, mert a legutóbbi képeken már hármasban mosolyognak - vagy az a fiuk? :-D

(Egy grammnyi instám sincs, így nem látom a feliratokat, sem a kommenteket.)


De különben érdekel ez minket???

okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sosem értettem Hogy ugyan miért van fix aktív meg fix passzív… Hát nem cserélgetik a pasik?
okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mert valaki nem szereti meg nem is emgedni hogy seggbedugják
okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!