Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők a pasik, hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a pasik, hány százaléka vonzó szerintetek? az utcán, és a társkeresőn is, ha eltérő akkor a kommentbe írd le, mekkora a különbség

Figyelt kérdés
pasik ti a kommentbe írjátok le a véleményeteket, ha akarjátok

aug. 15. 18:57
A kérdező szavazást indított:
az utcán a pasik 10%
az utcán a pasik 20%
az utcán a pasik 30%
az utcán a pasik 40%
az utcán a pasik 50% vagy több
a pasiknak a nők több mint 10% aki tetszik
a pasiknak, a nők több mint 20%
a pasiknak a nők több mint 30%
a pasiknak a nők több mint 40%
a pasiknak a nők több mint 50%
13 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az utcán bele tartozik minden hely, ahol személyesen is találkozól pasikkal
aug. 15. 18:59
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem az utcán a nők kb 70%-a

A potenciális korban. 16-40 korig.


De közben a nézem a férfiakat és elkeseritő. Nem meleg szempontból hanem olyan férfi szemmel, hogy szeretnék e olyan külsejű férfi lenne. Mondjuk irodaházakban dolgozik pár igényes ápolt fitt pasi de az utcán bkv nagyon kevés a jó pasi férfi szemmel

aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a szavazást, minimum két válaszlehetőséget be tudnék húzni, mert két külön kérdésre keresed a választ.
aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem is értelmetlen a kérdés :D meg amúgy a vonzalom megint több dolgot jelent, hogy szexelnél e vele, vagy tartós kapcsolatra. mert ez nagyon más pasiként, nőként meg lehet hasonló. egy csávónak egy laza pipára lehet a nők nagy százaléka vonzó, de a szüleinek és a barátainak már nem mutatná be.
aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez azért van mert a férfi ideális külső, és a nőit elérni ég és föld. nem azért mert a nők többet csinálnak. a női test eléréséhez csak annyit kell csinálni, hogy ne hízón el, szimplán étkezéssel elérhető. persze ha gyereként elhíztál akkor más, de ha nem, akkor ennyi. oda figyelsz mit eszel, és vékony vonzó nő vagy. míg a pasi ideális teste 2-3 év rendszeres kondi, és sok kaja, míg izmos leszel, és ha abba hagyod, rögtön romlik. remek példa a sok szuper hősös film. Thor Supermen stb. míg a a nők, csak elég a diéta, és jó csaj vagy. persze. ott is van sportos, nő akinek ugyan úgy meg kell érte hogy dolgozni. de ahhoz hogy jó csajnak tarsanak, az nem elvárás. míg pasiként 5 év mire Hugh Jackmen leszel. a higiéniát nem nézzük most
aug. 15. 20:28
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 jó ha beszívod ezt a budibilder témát, akkor nyilván, de amúgy a nők a normál életben ezt nem várják el. normál férfi testalkat elég. amiben mondjuk benne lehet, hogy otthon tolsz fekvőket, meg gugolást, meg még pár dolgot, de ez amúgy is jó, ha egészséges testet akarsz. de ennél nem kell több.


bár ha az a célod, hogy minden nő azonnal ágyba akarjon cipelni akkor lehet ez az út része, meg a sok pénz meg az ilyesmik. de ha csak normál ismerkedés és találni néha egy normális lányt, akkor ahhoz ez nem feltétel.

aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
milyen kettöre, az első fel a nőknek szól. míg a második fele a pasiknak. hetero kategoria, a nők ne értékeljék a pasikat. azt csak azért írtam, hogy a pasik is szavazhatsanak, és így nem erősitik a véleményüket ott ahol nem kéne. a kérdés hogy szexuálisan vonzó a másik külsőre. ha tetszik akkor oké, a nők válasza érdekelne. bár már sok tatistika van róla. a tinderen a nők, a pasik % húzzák jobbra,
aug. 15. 20:34
 8/13 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy túl bonyolult lesz az oldalon. sok usa női véleményt ismerek a a vonzalom érdekel. csak a külső test, persze a pasi tudja kárptolni. de a lényeg. ha ránéz egy nő a pasira. rögtön el is döntöte, hogy bejön-e vagy nem ami változhat ha meg ismeri. de engem az nem érdekel. csak a külső, és ami számukra vonzó
aug. 15. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

haha fogalmad sincs. nekem nem egy olyan nőm volt, aki meglátott és nem keltettem fel érdeklődését, és aztán ahogy beszéltünk fordult át benne. de olyan is volt, ahol már akkor bejöttünk egymásnak, amikor nem is láttuk egymást csak chateltünk. bonyolultabb a világ mint azt képzeled.


és azt írod pasik ne szavazzanak, erre ott vannak a pasi szavazós részek, ami meg így összezavarja a nőket. te kúrtad el és itt másokat hibáztatsz hogy szólnak érte. haver... szedd má össze magad.

aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Társkeresőn sose voltam. Élőben 1-2 százalék.
aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!