Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres minden lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres minden lány a társkeresőkőn, nála kevés vagy 10 kor különbség feletti pasit? 23/F

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ennek fuss neki még egyszer, kérlek!
2018. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ja ez a kérdés nem jött össze vagy valami külföldi nyelven van :)
2018. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
És még le is pontoz :D :D :D
2018. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Mert nagyobb rá az esély, hogy megérett már annyira, hogy nem csak kamuzza, hogy kapcsolatot akar, közben meg bäszna, mint a nyulak, nagyobb rá az esély, hogy nem "élni akar" és még megbártani másik 10-ben, hanem van fogalma az "elköteleződés", "felelősségvállalás", "tartós kapcsolat" és "stabil érzelmi világ 60 pálfordulás nélkül a semmiből" szavakról... Illetve látszik rajta, hogy mennyi telett tőle, mert egy huszonéves kissrác szájából a "mérnök leszek" kifuthat úgy is, hogy 2 év szopás után feláll és megköszöni és elmegy kőművesnek, meg kifuthat úgy is, hogy tényleg mérnök lesz 30 éves korára és nem csak hazudik magának ebben is, mint a többség. Meg másban is. Azért van az, hogy eddig mindig én voltam a kapcsolatban az, aki amit mondott, x hónappal, évvel később is úgy gondolta és lehetett adni a szavára, míg a másikkal kínlódtam meg szarakodtam, mert olyan volt a lelkesedése, mint a szalmaláng, a szakmáit, a mobiljait és idővel a nőjét is váltogatta, mint az alsógatyát, de ő komoly férfi és komoly kapcsolatot akar.


Szóval nem. Sokat próbálkoztam, de itt van az a pont, ahol ez a történet véget ér, engem sem érdekelnek már a huszonévesek, csak a szívás van velük. Egyszerűen nagyítóval kell keresni azt, aki ott tart felfogásban, mint én, holott szentül hittem, hogy ez nem nagy dolog. Hát mégis.


Egyidősek vagyunk. Sajnálom.

2018. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó: a helyesírás mellékes, de a készbe/jóba beleülni könnyebb, anélkül, hogy kinyitná valaki a szemét.
2018. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a készbe-jóba beleülni. Egyszerűen nincs kedvem futni még egy kört a pofonért. Nem akarok szórakozni, megállapodni szeretnék valaki mellett, akivel tartunk valamerre közösen és nem lécel le pár hónapon-éven belül, hanem tud már annyit az életről, hogy tudja, mit várhat magától és mit várhatok tőle. Sok huszonéves srác egy bohóc. Egy röhejes, kitartástalan, szavahihetetlen bohóc, aki olyan, mint az áprilisi időjárás. Nekem ehhez nincs idegzetem. Nem égtem ki, de kaptam már épp elég szart a nyakamba, hogy ha már van választási lehetőségem, ne őket istápoljam, hanem olyanokkal foglalkozzak, akiknek van fingjuk az életről. Sok ember nem képes emberként viselkedni, amíg nem tapasztal dolgokat a saját bőrén és nem tanul meg küzdeni. Van huszonéves, akire ez jellemző (rám is, én is voltam szánalmas kis suttyó), de a többségre nem. A többség nincs tisztában még az idő múlásával és azzal, hogy nem tehet meg mindent és nem élhet úgy, mint egy felelőtlen, szánalmas qrva kölök, akinek mindig lesz valahogy és mindig lesz jobb. Ez van.
2018. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem kellenek a 20-on éves tudatlan fiúcskák,akik fogalmazni nem tudnak...
2018. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!