Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan srác aki aktus nélkül is ellene egy ideig?

Figyelt kérdés

Szóval ez most totál hülyeség lesz, ne haragudjatok.

16 évesen hülye voltam, elmentem bulizni egy csini ruhában, amikor is felkért táncolni egy 30-ás pasi, előtte nem is csókolóztam, ő pedig nagyon kedves volt, szóval mondta, hogy folytassuk az autójában, de én ittas voltam, és nem gondolkoztam, pedig egyértelmű szitu volt… úgyhogy “megerőszakolt” (nehezen nevezhető így, mert én voltam a hülye), mellé persze szűz is voltam. Elég kellemetlen volt, és rossz emlék maradt. Azóta nyilván az egész esetet szörnyen bánom.

Viszont egy ideje nagyon vágyom már a szexre, főleg egy adott sráccal, akivel kölcsönös a vonzalmunk, de nem merek a randi meghívására igent mondani, mert nem akarom, hogy szívnia kelljen utána velem. Nyilván ő is fiatal, reggel-délben-este szexelni akar, én nem akarom ezt elrontani neki. Szívesen megtanulnám jól a szopást (még sosem csináltam), meg tényleg bármit megtennék, de félek az aktustól. Viszont szeretnék vele lenni, és ezt a félelmemet leküzdeni.

Férfiként ez hatalmas mínusz pont lenne, nem? Összejönnétek egy ilyen csajjal, ha amúgy tetszik nektek? 19L



aug. 13. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ebben a korban ahogy írtad, reggel delben este. Ne hagyd ki. Később fogod bánni.
aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ohh basszus,

*ellenne, bocsánat, az autocorrect vicces kedvében van.🙈

aug. 13. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig ellennék, én amúgy is imádok pettingelni, de azért egy idő után hiányozna, de nem lenne muszáj olyan sűrűn.
aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan, miért ne.
aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindennek az alapja a kommunikáció. Mond el neki ezt így ahogyan ide le írtad, hogy neked az aktus nem biztos hogy menni fog mert idő kell még ehez, mert történt ami történt, de másban benne lennél. Ezek után már rajta áll hogy ezt elfogadja-e.

Személyes véleményem szerint én nekem ez tök jó érzés lenne, hogy egy ilyen trauma után, megbízol bennem, és hogy megpróbálsz nyitni e téma felé.

Nyilván azért bárki bármennyire is elfogadja ezt, évekig egy kapcsolatban aktus nélkül nem hiszem hogy lehet lenni. De pár hónap, esetleg fél év még talán oké, de nyilván ehez egy olyan fiú kell aki ezt megérti.

aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Összejönnék ilyen lánnyal! f.
aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Elsőre a kérdés nyelvezete miatt kitalációnak tűnik. De vegyük azt hogy nem az.

A válasz egyszerű, az egyenes kommunikáció. Megmondod hogy sajnos volt egy negatív élményed korábban amit még nem dolgoztál fel. Szívesen randiznál vele, de a penetratív szex még gondot okoz neked, és nem tudod mikorra, ha egyáltalán sikerül leküzdened ezt. Ha neki így rendben van akkor szivesen randiznál vele. Ha nincs rendben, megérted és további sok sikert kívánsz neki a párkeresésben.

Ennyire egyszerű.

Nekem nem tetszene a dolog, mert én vágyok rá. De itt többen is jelezték hogy benne lennének ilyen kapcsolatban. Nem tudjuk hogy az adott srác mit gondol. Csak tőle tudod meg.

aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gabor49 ***** válasza:
26%
ahoz tenyleg jol kell szopnod hogy benne legyen valaki ilyen kapcsiba
aug. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

8. "Kapcsiba"


Kislány vagy? :D


Egyébként ez sok férfinek kevés lenne, de biztos vannak olyanok akik ilyet keresnek kérdező. Dolgozz magadon. :)

aug. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
75%
Aktus nélkül bajos teherbe esni. Anélkül meg hogyan ellene?
aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!