Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer nélkül mi lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül mi lesz a spermával, aktus végén?

Figyelt kérdés
A csaj fogamzásgátlót szed, akkor bele szoktátok engedni a spermát a puncijukba? Vagy kihúzzátok és zsebkendő vagy valami? Ha beleengeded akkor mennyire szivárog a puncijából? Én még sose nem engedtem bele, de nekem kényelmesebb lenne bele lövelni.
2023. dec. 5. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem marad ott 😂 Kifolyik az magától.

S igen "kényelmesebb" meg sokkal élvezetesebb mint gumiban, de nem kívánt terhesség, vagy éppen STD-t beszedni alkalmiban meg nem annyira über fincsi hogy értelmes ember ne mérje fel a kockázatokat.

2023. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Alkalmiról szó sincs.

De azt se akarom hogy aztán a barátnőmnek meg eláztassa a bugyiját aztán velem morogjon utána

2023. dec. 5. 14:33
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Verd a szájába oszt nyelje le
2023. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Dehhh. Ez még bekapni se akarja....

Kifekszik mint egy valami azt mindent nekem kell csinálnom. Tiszta szégyenlős. Nem is lehet megbeszélni vele semmit erről a témáról

2023. dec. 5. 14:36
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
#2 a nagyja kifolyik pár percen belül, utána egy fürcsi majd tisztasági és kész, probléma megoldva.
2023. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Amig ennyi sem tiszta, nem érdmes szexelni.
2023. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Akkor beleengedheted a puncijába, de szivárogni fog, az én csajaim inkább szájba engedik a végét és lenyelik, szerintük az a legtisztább.
2023. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
"Ez"....milyen kedvesen beszélsz a párodról...
2023. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mekkora mennyiséget lősz.


Ha csak egy keveset, akkor alig több mint egy sima hüvelyi folyás, és nem is egyszerre folyik ki.

De ismerek olyan pasit, aki akkora adagot lövell, hogy két rendes nagy kortynál is több, na ahhoz nem elég a tisztasági betét...

2023. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kifolyik belőle, de erre tallálták ki a tiszálkodást. Szex előtt és után is illik megmosakodni, úgyhogy nem hinném, hogy akkora baj, ha tele lövöd.
2023. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!