Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer nélkül mi lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül mi lesz a spermával, aktus végén?

Figyelt kérdés
A csaj fogamzásgátlót szed, akkor bele szoktátok engedni a spermát a puncijukba? Vagy kihúzzátok és zsebkendő vagy valami? Ha beleengeded akkor mennyire szivárog a puncijából? Én még sose nem engedtem bele, de nekem kényelmesebb lenne bele lövelni.
2023. dec. 5. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én utána el szoktam menni zuhanyozni...
2023. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

#11

Attól még fél óra múlva is folyhat a puncidból a sperma és folyni is fog.

(A legtöbb nő ezért is kéri a végét szájba és akkor lenyelik.)

2023. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

#11

Én nem kérem, köszi, és bár nem élvez belém rendszeresen a párom, mert nem szedek libidógyilkos szarokat, ahányszor belém engedte, a vízsugàrral kiöblítettem, és csodák csodája... Sose folyt.

2023. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
13 ez nem egészséges, a vízsugar szétcseszi a hüvelyflórát
2023. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem teritetek oda valamit, az egesz agynemu mehet a mosasba, mert alig mozdul meg egy no, kifolyik.
2023. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha mindent neked kell csinálnod akkor meg semmi gond. Tdelelövöd, utána megmondod neki, hogy guggoljon le, ujjaddal kikotrod belöle a trutyi nagy részét egy zsepire, meg letörölgeted és nem áztatja el a bugyiját.
2023. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!