Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan férfiak, akik a legtöbb nőnél nagyon jól teljesítenek az ágyban?

Figyelt kérdés
Vannak olyan férfiak, akik hercegnek ezzel, hogy gyakorlatilag bármilyen nővel nagyon jól megy nekik a szex, felejthetetlen élményt adnak mindegyiknek és ők tudják mi kell nekik. Ehhez képest a szexológusok szerint meg gyakran nem is a konkrét technika számít, hanem hogy mit vált ki egyik ember a másikból, mennyire találja vonzónak. Most akkor mi az igazság? Mi kell ahhoz, hogy valaki "jó legyen az ágyban"? Konkrét skill-ek, vagy más? Vagy egyáltalán lehet mindenkinek jó valaki, vagy csak bizonyos embereknek?

aug. 12. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Vonzalom kell, figyelmesség, és nagy farok! ;)
aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akármilyen nő számára azért nem (pl aki az érzéketlen bántalmazásra, erőszakra izgul, hatalmasat csalódna bennem) de az egészséges szexualitással rendelkező, gyengéd és odaadó partnerre vágyó nők bármelyikének tökéletes elég lenne amit nyújtok.
aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen vagyok.

Megtudom, mik a vágyai, mi tabu.

Odafigyelek minden rezdülésére.

Nagyon fontos, hogy elélvezzen.

Legyen elő és utójáték.


Eddig soha nem volt rám panasz.


47/F

aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi nővel voltatok eddig együtt 2,3 válaszolók? Sok nő volt elégedett?
aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, sok, nem számoltam, több tucat.


3-as vagyok

aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menő vagy akkor nagyon 3#. ;)
aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak normális ;)


3-as ;)

aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nos, én nem dicsekedhetek. Világéletemben egylövetű voltam, és azt sem húztam órákig. Azon igyekeztem, hogy a partnerrel egyszerre érjük el az érzékek robbanását, s ha ez nem sikerült,többnyire továbbléptem.
aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Sajnálom, biztos vannak nők akik hamar mennek el.
aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!