Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel már kilenc éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már kilenc éve együtt vagyunk, kisebb-nagyobb megszakítássokkal. Ez idő alatt számomra unalmas volt végig a szex és nem is tudok nála úgy teljesíteni mint másoknál. Őt kívánom mindig, de legtöbbször csak csalódás az aktus. ?

Figyelt kérdés

Mint aki szinte nem kíván engem, elég frusztráló tud lenni.

Egész sok lányhoz,illetve nőhöz volt szerencsém már és egynél sem tapasztaltam ezt. Ítéljetek el miatta, de néha fel szippantunk egy-egy csíkocskát és akkor az igazi, de akkor tényleg kíván és minden jó.


júl. 8. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy, mint férfi egyáltalán nem érdekled. Igazából szexuálisan nem vonzódik hozzád, és ezt te is érzed.

Az, hogy beálltok és úgy kamatyoltok pedig csak a szer miatt érdekes. Semmi más oka nincs.

Nézd, én nem ítéllek el, de ha már drogok kellenek egy kellemes együttléthez az minden, csak nem jó kapcsolat.

júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 Egyet értek! Köszönöm az értelmes válaszod
júl. 8. 19:07
 4/9 A kérdező kommentje:

Viszont szexen kívül minden jó

És el sem tudja mással képzelni az életét

júl. 8. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, hogy te is unod. Szóval egymást unjátok.
júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, megértem, hogy miért kényelmes ez a kapcsolat nektek. Senki sem szereti elhagyni a megszokottat és felborítani az állandót, de így egyikőtök sem lesz boldog.


Esetleg nyílt kapcsolat vagy nem is tudom... Viszo t ez így netto nyüglődés. Mintha szobatársak lennétek. Egy kapcsolat ennél többről szól és szerintem ti is érzitek, hogy ez így nem kielégítő.

júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a cucc miatt tudtok olyankor! Hanem a gátlások feloldódnak, és megváltozik a "közeg, ezért egy más dimnzióba kerültök. Megoldás, hoy váltogassátok a helyszíneket, szituációkat, mert monoton és egyhangúak vagytok!
júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azok a kisebb-nagyobb megszakitások milyen idötartamuak voltak és hány volt belölük a 9 év alatt? Miért jöttetek össze ujra és ujra, ki kezdeményezte ezeket?
júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Patkány a pasi. Elhagyata a nőt már réges rég, csak elfelejtette ezt közölni vele. A nő meg csak sóvárhott. 10 év elpazaelás volt.
júl. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!