Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyoldalú a szexuális közeledé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú a szexuális közeledés, mennyire lehangoló ez?

Figyelt kérdés
Szinte örökké csak én kezdeményezem a szexet a párommal, gondolom nem egyedi eset az enyém. De számomra ez eléggé unalmas már. Pedig élvezi a szexet velem, de nem kezdeményez szinte soha. Aki hasonló helyzetben van, hogyan talál megoldást erre? Régóta együtt élünk, és mondtam is neki hogy ez nem igazán jó nekem. De maradt minden ahogyan volt.

aug. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Rád unt.
aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk a nemed az hasznos infó lenne.
aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem? Kor?


Így kb tanácsot sem tudunk adni...

aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van, csak hozzájön, hogy 10-ből 9-szer elutasít, ha közelednék. Ő sosem kezdeményez, max flegmán elhinti, hogy "összebújhatnánk". Szerintem ez ilyen. Megöregedtünk.
aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: A #2-es kérdés Rád is vonatkozik, meg mondjuk a korotok is...
aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
#4 vagyok. Szerintem elég egyértelmű, hogy férfi vagyok. A szexet a nők szokták "összebújásnak" hívni. És 40-es vagyok.
aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!