Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos kapcsolatban általában a csajok kezdeményeznek? Vagy az idősebb pasik hogy szúrják ki azt, hogy ki a vevő rájuk, és ki értelmezné zaklatásként a közeledésüket?

Figyelt kérdés

jún. 25. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam volt már mindkét féle. 56/F
jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

A lánynak kell mutatni, hogy nyitott.

Nem direkt kezdeményeznek, az amúgy is ritka a fiatal nőknél, de flörtölni szoktak, ha akarnak valamit.

jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy erre nyitott, és vágyó lány szokott jelt adni. Vagy már eleve úgy viselkedik, olyan közegbe ismerkedik.
jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálam a csaj kezdeményezett. 18év felett van, de kb az apja lehetnék. Én lehoztam neki a csillagokat is cserébe, közben lett egy vele egykorú pasija, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Küldi a képeket stb. Nekem ez egy ajándék volt és életem egyik legmeghatározóbb élménye.
jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
4-es vagyok újra. Lemaradt, hogy totálisan odavagyok a csajért. Rajongom érte, de ennek ellenére soha nem akartam isajátítani, mindig afelé tereltem, hogy legyen egy vele egykorú párkapcsolata, ha neki ez fontos. Lett is. Nulla féltékenység van bennem, mivel a csaj ugyan úgy az életem része maradt. Szex már nincsen köztünk, de folyamatosan beszélünk és nagyon jó az összhang kettőnk között. Mindig azt hangsúlyozza, hogy sezmélyiségre, gondolkodásmódra én vagyok neki az ideális, de mivel minket nem fogadtak volna el párként, ezért a fiatal sráccal nyomul, akit a szülei is kedvelnek. Ez szerintem normális dolog. Ezt mindig mondom neki. Úgy érzem, hogy a lelke hozzám húz, a társadalmi és családi elvárások miatt viszont a sráccal nyomul. A szexre sokat panaszkodik. Azt mondja, velem teljesen el tudott lazulni és önmaga lehetett, valamint én nem akartam őt irányítani és elfogadtam törődtem vele, mindenben mellette álltam. Utóbbi nem változott. Most is mellette állok, mindig számíthat rám és ehhez nem kell a szex sem. Számomra ő egy kincs!
jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
5. Akkor miért nincs szex?
jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Többségében a nők kezdeményezik.


A férfival több baj is történhetne ha félreértene valamit....egy életre eláshatná magát, vagy elásnák...

jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 volt szex! mióta van egy fiatal pasija, azóta nincs csak szex
jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ezt jó hallani hogy inkább ők kezdeményeznek. Ha olvassátok csajok, hajrá. Legyetek boldogok és kielégítettek egy DILF mellett.
jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az apakomplexus nem erről szól.
jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!