Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az itt dolgozó filippínó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt dolgozó filippínó lányok mennyire nyitottak normális közeledésre? Volt már olyan akinek vannak filippínó munkatársai és összejött már valami?

Figyelt kérdés

febr. 10. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ahj de szánalmas vagy te jó ég.
febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nagyon visszahúzódóak, legalábbis azok akik azon a településen dolgoznak, ahol én lakom.
febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Mijaza filippínó lány?
febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt tudom hogy minél többet vannak itt annál több pénzük van és mutatósabban néznek kk
febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Vigyázz velük, mert büdös lesz a farkad. 😄 https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..
febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem filippínó férfi kollégáim voltak. Viccesek, jófejek. Az egyik rám akart hajtani.



Nőkről nem tudok nyilatkozni.

febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes kérdés, mert ritka jelenség, hogy külföldi nő összejön magyar férfivel. Sokkal szerencsésebbek a külföldi férfiak, akik nemcsak külföldi-, hanem gyakran magyar nőkkel is kapcsolatot létesítenek.
febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Velem csak par alkalmi történt
szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt zuglóban sokan laknak, valami tanfolyam lehet, és az egyik lakónál már láttam az egyiket mint barátnő.. ez szerintem kitörés nekik a Fülöp szigeteki élethez képest
szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!