Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy pasival aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy pasival aki idösebb nálam, milyen elvárásai lehetnek egy idösebbnek az ágyban?

Figyelt kérdés
Ö 36 én 19 vagyok.

jan. 18. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyél finnyás ne legyél prűd szeress szopni és enged hogy Ő irányítson szeretne tanárbácsit játszani


30N

jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
AZ nem idősebb, még a legszebb férfi kort el se érte és pont olyan elvárásai lehetnek mint egy 20 évesnek.
jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát hogy mondjam… 18 évesen volt szerencsém egy 35 éves pasihoz. Engem is izgatott, hogy egy hozzám képest “idősebb” és tapasztaltabb pasival milyen lesz. Nos, nagyon szar volt. Semmihez nem volt semmi érzéke, mellé bírta kb 5 percig. Ha próbáltam segíteni, hogy nekem hogy lenne jó, duzzogott. Az első párom 19 éves volt, minden téren sokkal jobb volt. Ez egyáltalán nem korfüggő dolog. Sőt, kifejezettem óvatos lennék a helyedben, sok pasi aki ekkora korkülönbségre vadászik csak használni akar.
jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Feltunt-e mar, mennyire kulonbozoek az emberek? Es az egyidoben szuletettek nem ikertestverek.
jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Elvárásai? Örüljön inkább, hogy összejöttél vele...


N

jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
5-ös, nyilván anyagilag megvan a kompenzációs csomag.
jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a kor függvénye.


Ezen ne aggódj, egy 25-nek is lehetnek nagy elvárásai.


Az is lehet, hogy pont, hogy türelmesebb lesz és gyengédebb.

jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha csak sok pénzzel nem támogat, akkor neki kell törni magát, hogy neked megfeleljen.

Neveld úgy, hogy azt tegye, ami neked a legkellemesebb. :)

jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Pont annyival idősebb, hogy tudja, amit te nem: egy szerelmi kapcsolatban nem elvárásokat kell támasztani, hanem adni, adni és adni.
jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom 23 évvel idősebb és nagyon jól megvagyunk türelmes figyelmes mindenben segít és már nem nézegi a szoknyákat így féltékenynek sem kell lennem és sosem jönnék már össze velem egykorúval! 22 L
jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!