Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elég a kis farok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a kis farok?

Figyelt kérdés

Azt mondják a nők illetve a "tudomány" is hogy

Egy a G pont a hüvely elején , néhány cm mélyen van,


Kettő a hüvely első pár centijén vannak csak érzékenyebb idegvégződések


Három nem jó sőt fájdalmas a méh száj elérése, döfködése.


Akkor miért nem a 8-10-12 cm az ideális méret, miért a 16-17cm hosszt mondják a nők, illetve a vastagot hogy jól "kitöltse"?



aug. 10. 08:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

#60 🤣🤣🤣 te meg nyugtasd magad ezzel. És pont ugyanúgy itt vagy és egy általad bolondnak vagy más negativnak titulált emberrel vitatkozom... akkor mi a különbség?


Állítasz valamit amit semmivel nem tudsz alátámasztani

aug. 11. 11:37
 62/69 anonim ***** válasza:
#60, femcelmese
aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

Kutatások bizonyítják hogy igazam van. Párkapcsolatban nem számít, egyészakásnál jobban számít de akkor se az a legfontosabb. Nem úgy mutatkozol be hogy xy vagyok 11 cm a farkam. Akkor és ott derül ki, ha jó a kisugárzásod és el tudod csábítani, majd jól megdugni senkit nem fog érdekelni a méreted. Ha gátlasos vagy akkor mindegy mennyi.


Rengeteg bizonyíték van, de addig ameddig a tudományt idézőjelbe rakod, és a feltételezéseidre hagyatkozol nem sok értelme van semminek. Utána tudnál nézni, de nem hinnéd el. Linkelhetnék én neked de csak nevetnél.


Persze mindenki aki mást mond mint te az igazából férfi vagy hazudik. Egy burokban élsz és nem is akarsz onnan kijönni mert neked ott kényelmes.


Látod? Most is ujjal mutogatsz.

Néha nézek fel az oldalára. Érdekes kérdések és beszélgetések vannak, meg persze olyanok mint te, aki saját magát kergeti bele a hülyeségbe.


Azért kezdtem el a "vitát" (mert az nem vita hogy a tényeket próbálod cáfolni a tévképzeteiddel és ujjal mutogatsz) mert az amit csinálsz káros másra nézve. Legyél depressziós és utáld a nőket a te dolgod, de a fiatalok ezt látják pedig nekik még van esélyük hogy normális életük legyen és ne sullyedjenek odáig ahol most te vagy.


Rengeteg férfi él párkapcsolatban és szexel kis farokkal, neked miért nem megy? Lehet megint kitalálni kifogásokat, kiírni még 1 kérdés amire nem fogadod el a válaszokat, vagy nevetni ezen de inkább magadat fejleszd. Az nevet akinek nincsenek érvei. Boldogan is élhetnél nyavajogás helyett, de te ezt választod. Inkább ezen rugózol. Sok sikert a fejlődéshez ha mégis meggondolod magad. Viszlát 👋

aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

#63 kutatások bizonyítják hogy hülyeség amit mondasz. Másrészt ne keverd össze a preferenciát a toleranciával!


Én nem vagyok frusztrált kispöcsű, és nem is pártoskodom. Viszont megmondom ha valaki téved.


35F

aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:

#63 egyszerűen hülyeség amit írsz. 11 meg 13 centivel nem dugsz meg senkit jól max egy szűz tinilányt. Tehát teljesen mindegy milyen a dumád és 100 nőnél jutsz el a szexis ha nincs mivel teljesíteni....


az eredeti kérdés ugyanaz, ha a 11 vagy 13 esetleg 15 cm lenne a tökéletes akkor nem lenne ennél nagyobb a női elvárás.

És nem lenne több tíz vagy százezer "átlagos méretű" komplexusos férfi.

Igen nyilván én is az vagyok, miért? A méretem miatt?

Miért ? Nem azért mert nem áll fel, nem azért mert nem élvezek, nem azért mert nem tudok pisilni,

Egyetlen dolog miatt , azért mert a lányok és a nők szerint kicsi, nem jutok pinához, szexhez, nőhöz és igen ez eléggé frusztrálta teszi a férfiakat. Főleg ha ezt kapja mindenhonnan napi szinten 25 éve....

aug. 11. 17:30
 66/69 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hány nővel voltál eddig?


#64 voltam

aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Számtalan bizonyíték van arra, hogy az ideális méret 17-18 centi. Ha tetszik ha nem. Oersze van olyan akinek a 15 és van olyan akinek a 20. De összességében 17-18.
aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

#67 linkelj már be vagy 5-öt abból a számtalan sok bizonyítékból. Légyszíves!


#64 voltam

aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:

#66 ezt nem fogom kiirni

De egy nagyfarkú suttyó tini ezt a számot nagyon max 2-3 nyáron össze hozza. És fullos tini pics@kkal nem olyan dagadt öreg tág nőkkel akikkel én voltam.

Az összes nem ért egy tini puncit

aug. 11. 20:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!