Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Hogyan tudok “ráedzeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan tudok “ráedzeni”, hogy tovább tartsam?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy nagyon hamar ellövöm. Valahogyan lehet erre rágyakorolni, vagy bele kell törődnöm? Akár privátba is jöhet a válasz, ha olyan.

aug. 6. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Milyen hamar? Nekem egy haverom egy haverjával csinált vmi masszázst amitől jobb lett. Farok masszázsnak hívta és mondta hogy ha szégyen ha nem belement mert működött. Meg azt mondta hogy amúgy élvezetes volt eltekintve attól hogy a masszőr pasi. De azt mondta nagyon bevált.
aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Meg lehet állni, mielőtt beindulna a pumpálás.
aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megszakításos módszer elvileg eredményes. Csak nagyon hosszú idő és sok gyakrolás kell hozzá. Meg egy jó partner is, aki megérti miért csinálod. Mert nyilván nem annyira élvezetes neki, hogy kihúzod ő meg élvezi. Egyébként az előtt kell megszakítani, mielőtt az ejakuláció elindul.
aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kegel-gyakorlatokat próbáld ki
aug. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de egy partneremmel volt ilyen helyzet. Ő tudta mi van, és emiatt előtte extra hosszan kényeztetett, volt hogy közben megálltunk, semmi problémám nem volt nekem ezzel. (Illetve ő készült az aktus előtt, aznap korábban masztizott, preventív célokkal.)


Egyébként én egy gyors csajszi vagyok (igen ritka, szerencsés, nem dicsekvés, nem kérek üzeneteket) nekem többnyire az a teher, ha a partnereim nagyon sokáig nem tudnak elmenni. Én nem bírnék 30 percen keresztül csinálni egy aktust, konkrétan diszkomfortot okoz. Különösen nagyobb méretekkel.

aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!