Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nagyon zavaró, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nagyon zavaró, ha a lányon nem csipkés szexi bugyi van?

Figyelt kérdés

Csak brazil fazonú bugyikat hordok.

(Valami ilyesmi: [link] )

Nekem ez a kényelmes.😅 Viszont most először vagyok olyan helyzetben, hogy lehet egy sráccal összejönnek a dolgok. És azt szeretném, hogy szexinek tartson, és jól sikerüljön.😅 Vegyek emiatt csipkés bugyit? Vagy nem tudom mi a szexi… 20L



aug. 1. 23:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó! Főleg ha az alakod is megvan hozzá!
aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavaró! Úgyis gyorsan lekerül rólad!
aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez is, de ha te jobban érzed magad egy csipkésben elsőre előtte, akkor vegyél párat.
aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jók az ilyen fazonú bugyik! f.
aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne zavaró? alatta a lényeg úgyis
aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Egyéntől függ, én pl. utálom a csipkét, mindig a nagymamám kis terítője jut róla eszembe amit a tv tetején tartott, az volt hasonló.

Szerintem ha ott tartotok hogy "összejönnek a dolgok", lazán megkérdezheted hogy miben tartana szexinek. A pasik nem szeretik ha ki kell bogozniuk mindent az apró jelekből, tetszeni fog neki ha egyenesen rákérdezel hogy milyen tangában tetszenél neki jobban. És akkor nincs félreértés sem.

aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavaró
aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 BohócKolbász ***** válasza:
30%
Butaság. Ha a srác szexinek tart akkor teljesen mindegy hogy tanga, francia, vagy nagyibugyi van rajtad. Az a fő hogy levedd. Neki te kellesz majd! ❤️
aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó ez max egy combfixel meg toldva 👌
aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
A natúr fazonú bugyik is szerintem szexik. Szerintem ne aggódd túl. Tényleg. ahogy írták is, ha forró lesz a randi, az a falatka kis bugyi hamamar le, vagy figyelmen kívül marad.
aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!